Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Várhatóan szerintetek mikortól...

Várhatóan szerintetek mikortól lesz 2 hetes otthoni karantén nélkül szabadon járható a román - magyar határ?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy Romániába Magyarországról már lehet utazni úgy, hogy nem kell házi karanténba vonulnod, de vajon fordítva ez mikor fog megtörténni? Illetve, vajon azt engedélyezik e most az enyhítések alkalmával, hogy esetleg egy negatív koronavírus teszttel vagy valamilyen papírral ami mentesít a karantén alól, átlehessen menni Magyarországra? Vajon ez mostanság be lesz vezetve? Ha valaki tud pontos infókat erről, kérem írja le, sürgős, köszönöm.

#utazás #korlátozás #koronavírus #román magyar határ
2020. jún. 15. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
A két ország között az ott élők oda-vissza karantén nélkül utazhatnak (ha tünetmentesek).
2020. jún. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De én Erdélyben élő kettős állampolgár vagyok.
2020. jún. 15. 17:25
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
És akkor mi van?
2020. jún. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hogy akkor nem mehetek úgy Magyarországra, hogy nem kell karanténba vonulnom, és arra voltam kíváncsi, hogy vajon előreláthatóan mikor vezetik be azt hogy esetleg egy negatív teszttel kimehessek oda akár egy hétre úgy, hogy nem kell otthoni karanténba vonulnom.
2020. jún. 15. 17:41
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Még egyszer leírom Romániából lehet jönni Magyarországra, Magyarországról lehet menni Romániába karantén nélkül.
2020. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Románia és magyarország köt karantén kötelezettség van. Minden más hazugság.

Azt pedig, hogy ennek mikor lesz vége, sajnos nem tudjuk. Mifelénk nincsenek átlátható elvek, nincsenek célértékek, amik láttán egy bizottság feloldja ezt a kötelezettséget.

Itt egy egyszemélyes döntés van. Mga a Főnök dönt, és a döntésére komolyan kihat az, mit kapott előző nap Grazban.

De ti - román szavazók - csak most kezditek megérezni, mire is szavaztatok. Megérdemlitek :)))

2020. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj utolsó, de nem ezt kérdeztem és egyáltalán nem voltam kíváncsi a véleményedre. Másrészt pedig, amíg nem tudod pontosan a dolgokat, addig ne üsd bele az orrodat, kívülállóként elég vicces, hogy próbálsz belepofázni a dolgokba, kicsit szánalmas vagy de sebaj, legyen szép napod!
2020. jún. 15. 18:39
 8/14 anonim ***** válasza:
5%
Amit te belepofázásnak éreztél morzsikám, az VÁLASZ volt.
2020. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem kérek a kioktatós válaszodból kedves, köszönöm.
2020. jún. 15. 18:48
 10/14 anonim ***** válasza:
73%
Le lehet pontizni, de jelenleg nem kell karanténba menni egyik irányból sem. Ez tény.
2020. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!