Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van az este 8-tól...

Mi értelme van az este 8-tól reggel 5-ig tartó kijárási korlátozásnak?

Figyelt kérdés
Én általában este 7 és 10 között jártam vásárolni, mert utálom a tömeget és szeretek nyugiban vásárolni. Most mehetek a tömeggel együtt. Ettől jobb lesz nekem? Vagy bárki másnak?
2020. nov. 9. 14:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%

Hogy minél kevesebbet mászkáljanak az emberek.

Azért nemcsak 7 után nincs tömeg.

2020. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom,de ez az egész helyzet egy vicc. Valami szigorításokat mégis akarnak bevezetni,de elég nyögvenyelősen megy.
2020. nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát, de nappal továbbra is azt csinálsz, amit akarsz. Akkor mászkált eddig is a nagy többség. Ennek az esti bohóckodásnak semmi értelme.
2020. nov. 9. 14:34
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Konkrétan semmi értelme. Próbálják elkerülni az elkerülhetetlent. Ausztriától vettük át, mivel saját ötletük nincs. Az éjféltől hajnal 5-ig-nek se volt értelme. Csak az embereknek fölösleges kellemetlenségeket okoznak.
2020. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
57%
Semmi. Ebben az időszakban járkálnak a legkevesebben.
2020. nov. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%

nem sok értelme van ennek, este már amúgy sincs nagy tömeg, ettől nem fog kevésbé terjedni a járvány

minden hely bezár kb. ráadásul kezd hideg lenni, szóval amúgy se nagyon mászkálna senki

engem annyira nem érint, de attól még egyetértek, ez értelmetlen intézkedés volt

2020. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Mivel így, hogy szinte az összes szórakoztató intézményt bezárták, így nincs sok értelme. Pl. aki ment volna egy este 7 órakor kezdődő színházi előadásra, ami kb este 10-kor lett volna vége, na ott lett volna gubanc.
2020. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
Semmi
2020. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos az egyéni szokásaidat keresztezi a tilalom, de az alapvető célja az ennek az egésznek, hogy az éjszakai tömeges szórakozás, mulatozás ne lehessen a meleg ágya a járvány további terjedésének. A szórakozó emberek a szórakozó negyedekben egymás hegyén hátán mulatoznak, - és van, hogy ezt szó szerint kell érteni. A szórakozás hevében levetkőzik a különböző gátlásaikat és klasszisokkal közelebb kerülnek egymáshoz - csak egyetlen egy este alkalmával is, - mint amit a járvány terjedése "elbír". Utána ezeknek az embereknek egy hányada emberek közé megy más- vagy harmadnap és ez sokat lendít a vírus terjedésének lendületén. -Kevés az esély arra, hogy fegyelmezetten, egymástól másfél méterre fog lötyögni egy férfi és egy nő két-három felessel a vérében... És még kisebb az esélye annak, hogy egy három méteres átmérőjű körben tehetik ezt meg, - ha azt vesszük alapul, hogy szórakozó helyre szórakozni, iszogatni, ismerkedni járnak az emberek.
2020. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Értelme semmi.


Annyit érnek el vele, hogy mindenkinek marad munka után 1 órája bevásárolni aztán majd ott pogóznak az emberek a madaras teszkóban ahogy az előző hullámban is.

2020. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!