Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol tudok ilyen embert találni?

Hol tudok ilyen embert találni?

Figyelt kérdés
Van egy pár gond,és vegyes érzelem,és sztori. Még mindig nem tudom,hogy mi is,hogyan,stb. Még mindig nem tudom elviselni,hogy ez lett belőle. Felkavartnak érzem magam. Mindenkitől ugyanazt kapom. Úgy tudnám leírni,hogy benne vagyok egy gödörben. Ki akarok jönni,és tanácsokat várok,hogy mit hogyan. Nagyon szeretném ha megoldódna minden,eszméletlen hálás lennék érte,még ha a tetteim az ügyetlenségem miatt ami volt nem is voltak olyan jók,és bármit meg is tennék ennek érdekében. Nagyon sokmindent megbántam,és hajlandó lennék változtatni sokmindenen. Mintha fordultam volna 180 fokot...Nagyon sok ember szerint már reménytelen,engedd el,hagyd...stb. De én még mindig hiszek abban,hogy visszafordítható,megjavítható,helyrehozható,és még sorolhatnám. Hol tudnék egy olyan embert találni,akivel hosszasan el tudnék beszélgetni a dologról,és egy olyan emberrel,aki nagyon tanult,és tudna nyújtani olyan tudást,olyan tanácsokat,amikkel meg is valósíthatom a dolgokat. Ismerek egyet,de ő nem figyel már annyira rám,ha felhozom a témát,akkor ott is hagy. Ő szó szerint egy expert,ha arról van szó,hogy mit kell mondani ahhoz,hogy a kívánt reakciót kapd. Tehát nagyon effektíven tud beszélni. Valami hasonlóra lenne szükségem. Úgy érzem,hogy bűnös vagyok valamilyen szinten. Illetve hogy mindent szeretnék megváltoztatni. Elég nehéz kifejeznem most magam, de igyekszem. Most mindenféle érzés kavarog bennem. Köztük valami olyasmi,mint mikor kedves olvasó bántasz valakit,helyre akarod hozni,de ő már nincs olyan viszonyban veled,hogy beszéljen veled.. Ez egy példa egy érzelemre a sok közül. Lehet,hogy kicsit gyerekes vagyok,kicsit értetlen néha,de úgy érzem,hogy megvalósíthatóak a céljaim,és meg is fognak történni. 20/f
2020. nov. 9. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mégis miben kéne tanultnak lennie az egyednek?

2020. nov. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez így eléggé konkrétum hiányos volt. Konkrétan miről akarsz beszélni? Tehát milyen témakörhöz kéne annak értenie, akivel beszélni szeretnél?
2020. nov. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az emberekhez legfőképpen.
2020. nov. 9. 16:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó emberismeret,jó kommunikációs készség. Ha meg akarnám nezevni,mit jelent az,hogy túllőni a célon,azt mondanám,hogy egy olyan ember,aki azt is belebeszéli a másik fejébe,hogy miniszoknyában táncoljon az utcán,DE ÚGY hogy ő mindezt jókedvébe tegye. Ez a túl sok kategória. Nem ilyen céljaim vannak. Egyszerűen effektív kommunikációra lenne szükségem,amihez azert rengetegnél is több emberekhez való értés kell.
2020. nov. 9. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem leírhatod konkrétan a problémát, de nem ígérem, hogy én leszek a te embered. Attól még igyekezek, szeretek az emberi lélekről beszélni.
2020. nov. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz, bár hasonlóan érzem magam, mint az előttem lévő, nem biztos, hogy tudok is segíteni. Viszont, ha gondolod kipróbálhatjuk.
2020. nov. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5. Nem beszólni szeretnék,isten ments. Ne értsd félre,de én biztosra akarok menni. Azért megejthetünk majd egy próbát. Köszönöm egyébként. Csak sürget az idő,nekem pedig cselekednem kell. Nem szúrhatom el.
2020. nov. 9. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!