Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kezdődik az introvertáltak...

Kezdődik az introvertáltak álma a szerdai nappal? Nincs több utcán éjszakánként hangoskodó idióta, végre mindenki megtapasztalja azt a 100%-os örömforrást, amit az otthon és a 4 fal tud adni, és nem rohan mindenki mindenfelé, mint a mérgezett egér?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Attól mert introvertált vagyok még néha szeretek ide oda elmenni (esetlegesen maszk nélkül), kirándulgatni, enni egy jót valahol, vagy épp moziba menni. Nem, ez nem álom. Inkább rémálom.
2020. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15%

az feltűnt másnak is,hogy most már kijárási tilalom a dolog neve?

nem pedig kijárási korlátozás,mint tavasszal?

2020. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Az feltűnt neked is, hogy ez csak éjszakára vonatkozik, 3-as? Nappalra meg semmi!
2020. nov. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Mivel már volt benne tapasztalatunk március-május közt, így nem szokatlan, egy idő után unalmassá válik nekünk is.

"...és nem rohan mindenki mindenfelé, mint a mérgezett egér": ez, ha belegondolsz Kérdező, csak részben igaz, mert aki pl.: fél 5-5-ig dolgozik, az 1000-el fog menni startolni a postára, a bótba, ahol kisebb-, de inkább nagyobb sorok lesznek a pénztáraknál is.

2020. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Ezt a kérdést már 3x feltetted. Akkor is leírtuk, hogy a karantén és a korlátozás idővel megszűnik, utána visszaáll az élet a normál kerékvágásba és te maradsz ugyanaz a senki, aki eddig is voltál.
2020. nov. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem múlt héten jött el az álom, végre nem kell napi 2 órát utaznom az irodába, elrendelték a home office-t.



Amúgy nem tudom, miért kell ilyen alpárian megnyilvánulni azok felé, akik elvannak egyedül is, kedves 2-es?


Én a tavaszit élveztem is (jó, tudom, hogy anyagilag másoknak rossz, de attól még nekem jól esett az egyedüllét).

Most egyelőre nem bánom, mert jönnek a zh-k, beadandók, máskülönben se tudnék kimozdulni, vagy kéthetente egyszer.

A home office meg maradhatna felőlem örökre. Bár pont a valahova tartozás érzése miatt heti 1 nap még bejárnék. :D



Ráadásul egy kedves ismerősöm is jól érezte magát, nem is titkolja.



Az intézkedések sajnos kellenek, már így is elkéstek velük.


Tavasszal nem volt kijárási tilalom. Ténylegesen korátozás.


Most tilalom lesz/van, este, éjjel.



Az alpári hangnemet meg hanyagoljuk azokkal szemben, akik tényleg maguknak valók és bírják, akár szeretik is az egyedüllétet. Csak mert mások vagyunk, mint a többség...

2020. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Én nekem ezek a korlátozások inkább pozitívak, és tavasszal is pozitívan éltem meg. Csönd,nyugalom az utcán mivel nem működött az utcában lévő kocsma,közösségbe amúgy se járok, a hobbim a kirándulás a természetbe azt szabadott,meg a maszk se zavar,nem bámulnak bele az ember arcába legalább. Úgyhogy a kérdésre válasz nekem álom,nem szenvedtem hiányt semmibe,inkább nyugtatólag hatott az egész.
2020. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Most megint beindult az élet. Részeg fiatalok, uvoltetik a Bluetooth hangszórót, kiabálnak és piálnak. Hétvége, szombat és vasárnap is erre riadok reggel 5-kor. Azt terveztem, vegre kialszom magam. Miattuk virrasztok, közterületet kihívtam, most 7-re lett kuss. Ez normális? Nyilván nem!

Vége a normális életünknek, nap mint nap újra tönkre teszik az életünket ismeretlen, ordenáré "emberek". Azt kívánom nekik, ugyanígy más tegye velük azt, amit ők velünk. Soha ne hagyják őket aludni!

A kijárási tilalom belvárosban normális életet hozott. Ennek most vége.

2021. máj. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!