Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az eddig ingyenesen nézhető...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Az eddig ingyenesen nézhető Digi 12 csatornából a mai nappal, kivettek 8 csatornát, van amelyiket lekódolták?

Figyelt kérdés
Maradt az M1 HD, a Duna HD, A Duna World, és az M4 Sport HD.

2020. febr. 4. 18:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok csúnyát írni, mert ki fognak zárni, de ez aljasság tőlük!
2020. febr. 4. 18:05
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettek ki egyet sem, csak más frekvenciára kerültek, mert törvény írja elő, hogy a 700 MHz-es sávot át kell adni mobiltelefon szolgáltatásra. Hangold újra a készüléket és jó lesz.
2020. febr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak a "csatornafrissítést" csinálta meg a TV. Nő létemre kicsit nehéz, mert nem értek hozzá.
2020. febr. 4. 18:17
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Este hétig nem lesz adás. Valahol olvastam tegnap este. Fel is hívtam az anyukámat, hogy ne lepődjön meg.
2020. febr. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már van adás, lehet, hogy hamarabb végeztek a megadott időn belül.
2020. febr. 4. 18:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért látsz annyit, mert azok a régi helyükon maradtak.

A tübbi a #2-es válasz alapján.

2020. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor, OK! Megnyugodtam. Majd szerelőt hívok, mert ha elnyomkodom a TV távirányítóját, még ennyit sem fogok látni, mint most. Köszi szépen a válaszokat!
2020. febr. 4. 18:48
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Tudod, pár napig a tv-ből orrán-száján csak ez folyt.

Miért nem olvastad el?

Amúgy meg nem olyan bonyolult, csak az újrahangolási menüt kell megtalálni. Egy az egyben visszajön minden csatorna, még a sorrend is marad.

Meg a kategóriát is, mert ez nem kulturális kérdés, hanem műszaki.


Amúgy nem szép tőlük, hogy legalább kárpótlásnak nem tettek be legalább egy plusz csatornát egy hónapra ingyenesen.


Végül engedj meg még egyet:

ha egy férfi valahogy nem boldogul a nőkkel, nincs elég empátiája - akkor ő egy ősbunkó: méltó minden ember megvetésére.

Arra viszont bizton nem számíthat, hogy valaki segíteni fog neki a kérdésben. Oldja meg maga!

Nem?

Pedig azért ez általában nem egyszerű kérdés, mert a nők sokfélék, és egy nő is állandóan változik.


Míg, ha egy nő nem boldogul egy egyszerű műszaki feladattal - pl. sima zárcsere, vagy egy tv beüzemelése - akkor ő egy segítségre szoruló ártatlan lélek.


Valami azért itt nem stimmel.

2020. febr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom magam menteni, de én csak késő este 00:19 órától nézek tévét, egész nap más elfoglaltságom van. Most, hogy mondod így már sikerül áthangolnom a TV-t. Egy agyi infarktus után is. (mert kicsit feledékenyebb lettem azóta). Köszönöm szépen.
2020. febr. 5. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!