Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Komolyan veszik eddig a...

Komolyan veszik eddig a kijárási korlátozást? Mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 22:29
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
A rendőrök, nem az emberek.
2020. nov. 9. 22:33
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Miért ne vennék? A rendőrök tuti, a lakosság meg kénytelen.Hova mennének különben is? Minden zárva :D nincs sok lehetőségük megszegni... de maradjon csak szépen így, mindenki üljön otthon a p*csáján ha most azt kell tenni, aztán legyen minél hamarabb vége az egész helyzetnek. Jövő évben nem akarok már szarakodni ezzel.
2020. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Múltkor, amikor mentem haza 23:40 körül szállingóztak az emberek az utcán.
2020. nov. 9. 22:35
 4/20 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
16%
#2: március óta ér véget az egész helyzet. Gondolkodj...
2020. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
És azzal mi a baj? Még éjfélig lehet.
2020. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%

Adott a munkáltató igazolást erre az esetre nekünk. Úgy se tudna a rendőr ellenőrizni, hogy én 4ig dolgozom és nem műszakban.

Amúgy most itthon voltunk pozitív tesztel karanténban, 1x sem ellenőrizte senki, hogy itthon vagyunk e

2020. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
Az emberek igen, van egy hely a környezetemben, ahol a rendőrök is mostanában intenzíven kóvályognak.
2020. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom miért nem tudnak az emberek nyugton maradni. Lehet csak ezt a kis időszakot kéne még idén kibírni, aztán kész vége. Utána jobb lenne, de neeeem, hát hogy...most is folyamatosan járkálnak mindenhova... Ezzel csak azt érik el, hogy még 5 év múlva is ugyanitt fogunk ülni és várjuk a csodát. Nem tudom miért nem lehet megérteni valamit, még ha nem is értenek vele egyet az emberek, attól még be kell tartani és kész.
2020. nov. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Biztos megoldódik attól, hogy este 8kor az ember sétál a városban, tök egyedül :) jaj az emberi butaság határtalan
2020. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
2020. nov. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!