Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha vissza nézel egy beszélgeté...

Ha vissza nézel egy beszélgetést valakivel, akár olyannal akivel már nem vagy jóban nem érzed gáznak amiket írtál?

Figyelt kérdés
Lehet más nincs így vele nekem pl ég a pofám vissza olvasni az üzenet váltásokat. Mindenkivel 😅

2020. nov. 11. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Én nem szoktam ezeket visszanézegetni, fogalmam sincs mire jó ez :D
2020. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
pontosan mit szegyen benne? kifejted?
2020. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nincsenek meg a tinikori chateléseim, de biztos, hogy fognám rajtuk a fejem. Főleg a számítógépes / netes szleng (pl. amit lehetett, számmal vagy betűvel helyettesítettem... pl. 1x LMNtM a Tescóba, és ilyenek). Meg egy olyanra emlékszem, hogy rossz chatbe írtam be egy pletykát, és aztán kiderült, hogy rosszul tudtam a dolgokat (egy évfolyamtárs csaj nagyon sok képet osztott meg egy sráccal, azt hittük, az a pasija, aztán egy bulin egy másik sráccal smárolt, és azt hittük, megcsalta, pedig a "képes" srác az unokatesója volt)... még jó, hogy egy osztálytársának küldtem el véletlenül egy sulitól független barátnőm helyett, és kiokosított :D.
2020. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nincs mit szégyellnem, mert nem én kezdtem ki a másik féllel. De az a másik igencsak szégyellheti, ha most rám keni a dolgokat, és a szétvagdosott üzeneteket mutogatja másoknak 23 éves létére.😩😪
2020. nov. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
De, sokszor inkább törlöm is.
2020. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!