Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetnék jóban egy...

Hogyan lehetnék jóban egy lánnyal,akivel még köszönő viszonyban sem vagyok?

Figyelt kérdés
A szemközti házban lakik egy lány.Gyakran látom őt,megismerem az autóját is.Ha ott áll a ház előtt,tudom hogy itthon van.A gond az,hogy itt az utcában dolgozó férfiak fütyülnek utána,megbámulják őt,volt hogy beszéltek is róla,amit ő szerintem hallott és nem tetszett neki.És szerintem ezért nem köszön nekem,mert azt gondolja hogy én is az a fajta fiú vagyok,aki beszólogat lányoknak,meg utánuk fütyül.Hogyan érhetném el,hogy szóba álljon velem?Őt nem érdekli,de nekem rossz hogy majdnem mindennap látjuk egymást és nem is köszönünk egymásnak.Én szeretnék vele jóban lenni.Igaz nem egy házban lakunk,de szeretnék vele beszélgetni.Az hogy egymásra nézünk az nekem kevés.

2020. júl. 3. 00:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Amikor fütyülnek utána vagy utána szólnak,hogy pl.szép vagy,látom rajta hogy nem tetszik neki.Nem is szokott rá reagálni,bemegy a házba,rá se néz azokra a férfiakra.A baj az,hogy rám sem.
2020. júl. 3. 00:59
 2/3 anonim válasza:
100%
Szóval, menj oda hozzá. Először csak szimplán mondd meg neki, hogy szeretnél vele ismerkedni, és hogy nincs-e kedve sétálgatni, közben beszélget, esetleg fagyizni... meg hasonlóak. Ha igen nyert ügyed van. Amit leírtam az nem ilyen fütyülés, vagy utána szólás, hanem cselekvés.
2020. júl. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha legközelebb hallod a füttyügést akkor állj ki a csajért és szólj oda nekik “ne már srácok!”. Vagy fogd meg a bejárati ajtót a csajnak és mond neki “micsoda bunkók”. Legközelebb meg köszönj rá nyugodtan. Így tudni fogja hogy te nem az a fütyülgetős alak vagy mégha mondjuk melós ruhában is jársz. Én dolgoztam építkezésen és nekem is rosszul esett, hogy diplomás létemre abból indultak ki a nők hogy biztos én is fütyülni fogok nekik meg beszólni. Pár alkalommal helyre tettem a kollégákat az utcabeli hölgyek előtt és utána amíg ott dolgoztunk többel is beszélőviszonyba kerültem, integettek nekem a kocsiból, stb.
2020. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!