Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Terhelő gondolatok?

Terhelő gondolatok?

Figyelt kérdés
Amik befúrták magukat az agyatokba és nem eresztenek el, folyamatosan ott vannak csak max nem figyelsz rájuk. Kínoznak, ezzel keltek és fekszetek és hosszú ideje veletek van folyamatosan. Nekem vannak és jó lenne ha eltűnnének, érzéssekkel is vegyülnek amik néha erősebbek néha gyengébbek de mindig velem vannak. 20/f
2020. nov. 12. 05:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen kartörés ami lehet kihat egy életre mert mozgaskorlatozottsagot okoz. A gyogytornaszok meg orvosok meg elintézik egy legyintéssel. Nem segit senki.

Es ezzel kelek fekszem

2020. nov. 12. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*szoval igy kapàsbol bukta egy rakat munkahelyi lehetöseg..

Ez minden nap kinoz

2020. nov. 12. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is állandóan vannak, és én se nagyon bírom már. Pont ezért szoktam meditálni, és akkor arra az időre megszűnnek. Viszont ez sem oldja meg átlagban a problémát, mert újra újra eljő jönnek. Nem tudom mit lehetne csinálni.
2020. nov. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én néha szívesen megölném magam hogy megszűnjenek viszont nincs rá elég bátorságom.
2020. nov. 12. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!