Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik biztosan beadatjátok...

Akik biztosan beadatjátok magatoknak a korona elleni oltást, miért ócsároljátok azokat, akik nem fogják, hisz ti az oltással védve lesztek!?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 11:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Ki ócsárolja? Hol olvastad? Mindenkinek magánügye.
2020. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
ócsároljak. megy minden kérdés alatt a lepontozás, ha valaki beleírja: ő ugyan nem oltat
2020. nov. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen ócsárolják, minősíthetetlen, trágár stílusban ráadásul.

De miért, ha őket védeni fogja az oltás?

Mit okozhatnak nekik a nem beoltottak?

2020. nov. 12. 11:51
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
mert van aki nem kaphat oltást, de ő se szeretne meghalni. az ilyen emberek csak azokra tudják bízni a saját egészségüket, akiknek van lehetősége oltást kapni
2020. nov. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
Mert nagy eséllyel azok fizetett trollok akik próbálják befolyásolni az álláspontodat. Nem az átlagember véleményét képviselik.
2020. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tehát azt mondod, hogy akik az oltás mellett kardoskodnak, azok a rendszer fizetett trolljai/katonái?

Végül is ezen sem csodálkoznék.

2020. nov. 12. 12:18
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
na vajon miért? Mert ha valaki hisz a covidban, akkor automatikusan birka, aki nem hisz, az meg vírustagadó. Ha én beadatom magamnak akko mások birkának fognak nevezni, ha nem akkor pedig virustagadonak. Akkor nem tökmindegy? Mint két oldal cseszteti a másikat, hisz ez itt Magyarország. Az ország ahol senkinek se jó semmi, elítélik a más embereket és mindemellett ha valaki más véleményen van, mint ők, akkor vagy libsi vagy fideszpárti.
2020. nov. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Igazából nekem mindegy, ki minek nevez, hogy nem adatom be az oltást.

Csak azt nem értem, miért kell tőlem félnie annak, aki megkapja az oltást, ha ő az oltás által védve van.

2020. nov. 12. 12:24
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
7-es. És az ország ahol mindig van egy ellenség aki ellen harcolnunk kell. Ahol mindig meg van osztva a társadalom a félelem és a folyamtatos propaganda mantrák által által.
2020. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
én se adatnám be magamnak az oltást most még, de nem vagyok vírustagadó. egyszerűen szeretném előbb látni, milyen hatása van (pozitív és negatív), ér-e valamit a betegség ellen. az elején még azt mondták, hogy aki egyszer elkapja, az immunis lesz, most már mégse. ezzel nem azt akarom mondani hogy a hozzáértők hasznavehetetlenek, semmitsetudnak, mivel még csak most jönnek rá nagyon sok dologra. és pont ezért én még nem oltatnám be magam. majd akkor, mikor már többet tudunk a betegségről és a vakcináról
2020. nov. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!