Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » T i is szorongtok a jelenlegi...

T i is szorongtok a jelenlegi helyzet miatt?

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni se, valahogy olyan furcsa és ijesztő, ami most történik a világban. Szerintetek mikor jön rendbe minden?

2020. okt. 22. 08:16
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%
Èn is korân kelltem. Nem baj. Aki elmegy az elmegy. The near world end.v
2020. okt. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Nem szorongok. Annyi tunik fel a dologbol, hogy maszkot kell hordani.
2020. okt. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%
Nem emiatt szorongok, hanem már a korona előtt is szorongtam egyéb dolgok miatt. Most meg inkább legszívesebben megölném magam, mert ma kezdődött az őszi szünet, és olyan beteg vagyok, hogy fel se bírok kelni. A koronával meg úgy vagyok, hogy úgyis túlesek majd rajta valamikor, hiába hordok maszkot, meg fertőtlenítek, ha már az osztályomban is többen fertőzöttek. Szóval persze, vigyázok másokra, de engem anyira nem izgat.
2020. okt. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
65%

Jól bele vagy kényelmesedve a nyugati hedonizmus felfogásba. Elmondanám, hogy ez semmi. Majd ha netalán egy világot körülölelő háború alakulna ki, na akkor ténylegesen kezdhetsz parázni.


Most viszont gyakorlatilag csak annyiban más az életed, hogy beltéri helyeken maszkot kell hordanod, meg esetleg bekaphatsz egy vírust, amelynek 3%-os a halálozási aránya és igazából csak a gyengéket viszi el. Nagy cucc.

Ilyen alapon kocsiba se szálj, mert abban sincs garantálva az életed. De inkább az utcára se lépj ki. Sőt, a testedet is felejtsd el, ugyanis abban is alakulhatnak ki daganatok percenként, ha a sejt meggondolja magát és nem kíván megsemmisülni. Tehát az életed eddig is állandó veszélyben volt, csak tudat alatt eltompítottad magadban, ugyanis a hedonizmus korában az ember belefeledkezik a saját halandóságába.


Aah, még valami: a globalizáció miatt efféle, vagy rosszabb pandémiák BÁRMIKOR felüthetik a fejüket majd.

2020. okt. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
72%
Ha neked ennyire jó szorongásban élni, akkor csak hajrá. Én továbbra is észreveszem a pozitívat és annak élnek.
2020. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
36%
Nem nagy dolog kezét mosni, meg maszkot viselni, egyáltalán nem szorongok e miatt. A párom viszont igen és ki készít vele. Sehova nen járunk e miatt. Ha igy megy tovább tuti mindenki be fog kattanni
2020. okt. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem
2020. okt. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
Én igen, de hát mit tudok tenni.
2020. okt. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%
Szorongásnak nem nevezném, de azért abba belegondolni is szörnyű, hogy a számok, amiket minden reggel megírnak, azok nem csak számok, hanem emberi sorsok, életek.
2020. okt. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Kései Sirató ***** válasza:
75%
Kicsit igen.
2021. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!