Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan miért néznek még mindig...

Sokan miért néznek még mindig úgy a videójátékokra mintha csak gyerekek és kockák játszanának velük?

Figyelt kérdés
Nincs sok időm videójátékokra manapság a munka és egyéb dolgaim miatt de még mindig szakítok időt rájuk. Tegnap feljött a munkában, hogy az egyik kolléganőm most nézi a The Witcher sorozatot Netflixen. Szó szót követett amikor mondtam neki, hogy nekem tetszik a sorozat de a játékok sokkal szórakoztatóbbak. Abban pillanatban úgy néztek rám mint a véresrongyra. Azok az emberek akik szinte minden szabadidejüket sorozat nézéssel töltik.

2020. nov. 13. 07:22
 1/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
16%

Mert többnyire csak a gyerekek és a kockák játszanak velük.


A 30-40 alatti nemzedékeknek már nyilván természetesebb a dolog, de egy családos embernek nincs annyi ideje, hogy leüljön órákra játszani rendszeresen.

2020. nov. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon gaz, ha valaki normal felnott emberkent videojatekozik.
2020. nov. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
De ugyanannyi időt szennymusorokat nézni tök normális. Kettes merce lvl99.
2020. nov. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Azért mert ők sose játszottak ilyenekkel. :D

Ők is úgy tudták, hogy a játék gyerekes és inkább a társasági életre törekedtek. Aki pedig nem így tett azt lenézték. És ha kiderül, hogy valaki még mindig szórakozással tölti az idejét míg ők sose próbálták így inkább megvetnek érte.

De hát az ő bajuk mert nem tudják miből maradnak ki. :D


Tehát aki ilyen téren tudatlan annak a véleménye se nagyon számít itt. Hagy nézzenek rossz szemmel hisz nem tudják mi is az pontosan.

2020. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem ismerik a játékokat, ilyen egyszerű. Én személy szerint rengeteget játszom online is, illetve része vagyok ilyen közösségeknek és a többség felnőtt, az sem ritka, hogy valakinek családja van.
2020. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9%

“ De hát az ő bajuk mert nem tudják miből maradnak ki. :D”


Hu de sok mindenbol maradnak ki azok, akik nem a gep elott kockulnak, mint egy ovodas.

Illetve az is vicces hogy szerintetek vagy videojatek vagy szennymusor lehet az ember programja 🤣

Tarsasagi eletet eltek? Vagy elolvastatok akar egyetlen konyvet is? Hobbitok van? Sportoltok?

Ah neeeeem, mennyivel jobb kockulni..

El is kepzeltem, ahogy hazaerek a munkabol es meglatom a ferjem nyomatni a jatekot.... egybol felpezsdulne a verem erre a latvanyra... ja nem..🤣😩

2020. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Az hogy játszunk nem azt jelenti, hogy csak játszunk :P

Miért kell rögtön erre gondolni? Úristen játszik akkor biztosan csak azt csinál.


Barátnőm van, családom van, sportolok meg minden egyéb mint egy EMBER.

Viszont a játékok mint pl.: a Life is strange is ad egy lehetőséget, hogy a világot egy másik szemmel is lásd. Irányíts egy másik embert és megismerd. Fantasztikus az az érzés amikor egy számitógépes karaktert is megtudsz szeretni és fáj az elvesztése. :D

Sorolhatnék még sok dolgot de ezt csak azok értik akik már próbálták.

2020. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
54%

A kockulás definíciója egyébként nem az, hogy az ember a gép előtt ül? Mert a kölykök erre mondjánk felénk.


Ez a kérdés egy tök felesleges törésvonalat akar húzni a gamerek és a alkalmai játékosok/nem játszók között. Én is sokat játszottam fiatalabb koromban, néha most is előveszem a kedvenceimet, a mobilt is előkapom várakozás közben lenyomni pl. egy menet Among Us-t, de egyszerűen már nincs arra időm, hogy rendszeresen órákat játszak. A gyerekeknek van, meg akiknek ez a hobbija. Ők a kockák.


Akik meg állandóan filmet/sorozatot néznek, azok a filmbzik. Nem kell ezen megsértődni.

2020. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!