Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fogják már végre betílta...

Mikor fogják már végre betíltani a videójátékokat Magyarországon?

Figyelt kérdés

Az m1 híradó bemondta, hogy kiderült, hogy lövöldözős játékokkal játszott a tegnapi Münchenben lövöldöző gyerek és onnan szerezte az ihletet ahhoz, hogy kell lövöldözni és agresszívvá tette.

Úgyis csak kövér embereket csinál a számítógép inkább játszanának kint mint ahogy mi tettük a 80as években mi legalább emberek lettünk nem úgy mint ezek a lúzer semmirekellők. Legalább a mi országunk legyen okosabb és akadályozzuk meg hogy Budapesten is ilyen legyen.



2016. júl. 23. 13:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Te igen hülye vagy barátom.

Én legalább 10 éve játszom szgépes játékokkal, és meg sem fordult bennem egy ilyen lövöldözés. (nem vagyok lúzer, jól fizető állásom, és tartós kapcsolatom van...) Most tultsák meg mindenkinek, csakmert néhány elmeroggyantra rossz hatással van?

2016. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Kitől tanultad te, hogy egy problémára ilyen válaszokat kell adni. Én utoljára ilyen Hitler, Sztálin, Rákosi és efféléktől hallottam.
2016. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező te meg költözz egy barlangba. :D
2016. júl. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
98%

5-6 éves korom óta játszom lövöldözős játékokkal. Anno '94-ben a Doommal kezdtem és érdekes módon nem lett belőlem kattant hülyegyerek, aki nekiáll ártatlanokat mészárolni.


Hamis következtetést vontál le, az M1 híradót pedig úgy néz ki, hogy retardáltak szerkesztik.

2016. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%
"Az m1 híradó bemondta"... érdemes tovább olvasnom, vagy már röhöghetek így is? :-D
2016. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
Más kérdés. Hogyha egy terrorista a lövöldözés előtt autót vezet, tiltsuk be az autókat? Vagy mi? Eléggé hülye logika ez...
2016. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%

"lövöldözős játékokkal játszott a tegnapi Münchenben lövöldöző gyerek és onnan szerezte az ihletet ahhoz, hogy kell lövöldözni és agresszívvá tette. "


Ostoba mosdató szöveg. Pont hogy a németeknél, meg svédeknél találják ki ezeket, hogy megpróbálják kimagyarázni, hogy még véletlenül se azért történt, mert egy elmebeteg muszlim migráns volt a támadó, hanem erről is a videójátékok tehetnek. Szánalmas.

2016. júl. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
14%
A videójátékok mind lipsik.
2016. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

# 7/8 Időpont ma 14:26


Tehát most akkor az M1 híradója is már a csúf, libsik érdekeit szolgálja? Nabazz...

2016. júl. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen igaz, hogy a lövöldözős játék agresszívvá tesz. Én is az előbb játszottam, most meg tökre kedvem lenne a kérdezőt fejbe kólintani. Nem lehet véletlen egybeesés!
2016. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!