Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Toppler Dorina vagy Kiss...

Toppler Dorina vagy Kiss Alexandra influencer szimpatikusabb nektek?

Figyelt kérdés

2020. nov. 13. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyiksem.
2020. nov. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem szimpatikus. Mindkettő affektáló, az anyanyelvén kommunikálni nem tudó, alacsony IQ-val rendelkező YouTuber barbibaba.

Talán Dorina egy kicsivel szimpatikusabb és kevésbé irritáló a stílusa.

Alexából csak úgy süt a butaság, és szégyen, hogy így osztja az észt a 16 éveseknek, akik sajnos isszák a szavát. 🙁

2020. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyikse.
2020. nov. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Alexat nézem egy ideig, de féltünt, hogy állandóan panaszkodott mindenért. Kezdett zavarni, és inkább leiratkoztam.
2020. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Fhuu az Alexa olyan buta picsa... 😂

Én bevallom, szoktam ilyen pusztító dolgokat nézni, de tőle sosem sikerül egy videót sem végignézni, mert egyszerűen felb@sz.

A Dorina csak kicsit buta, nála az arc túl sok szerintem. De annyira unalmas, hogy sosem kerestem rá még azért sem, hogy nevessek... régebben feldobta a yt, azóta sem.

2020. nov. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Már nem barinok?
2020. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira fura a Dorina mosolya, Alexának meg a szája
2022. jan. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Dorina szimpatikusabb lany, de szegenyke brutal csunya, nagyon furcsa arca van, egyenes fogak, ferfias vonasok...
2022. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem is nagyon csunya szegenyke, neztem hol a hiba de tokeletesen leirtad hogy az egyenes fogak es ffias vonasok teszik olyanna amilyen. Alexa nekem szimpibb, szoken szerintem szebb volt, neki a szaja a toltestol olyan, nagyon elrontjak neki, nincs formaja. Dorina nem is tudom mit csinal, kovetem ot is instan de semmi lenyegi nem maradt meg rola...
2022. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!