Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az influence...

Mi a véleményetek az influencerekről?

Figyelt kérdés

2020. szept. 26. 15:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyanok, mint a "celebek".
2020. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
37%
Nem lehet az összes influencert egyben megítélni, mert nyilván nem ugyanolyanok.
2020. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ezek az influencerek azok lettek, akik gimiben meg bàrmilyen egyéb sulis közegben a népszerű (gonosz) emberek voltak. Mindenki őket majmolta. Aztán vége lett a sulinak, ennél többet már nem sikerült kihozni magukból, aztán inkább felhasznàlták a sok embert, aki követi őket. Kicsit igazságtalannak érzem, hogy amég más tanult, diplomát szerzett és a karrierjén dolgozik, az alig keres még így is, hogy haladjon az életben. Ezek a kis szarok meg a pelenka meg arckrém promózásból vagyonokat összeszednek. Szánalmas lett a világ.
2020. szept. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
3-as szakmabeli influencerek is vannak, szóval ez az elképzelésed nem fedi a valóságot. Orvos influencert is láttam már, bár én inkább az értékes tartalmú youtube videok készítőit youtubereknek nevezem.
2020. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
De egyébként a véleményem, hogy attól ők is emberek, tisztelem becsülöm azokat akik tanító jelleggel értékes videókat készítenek, de nem fogok nyálcsorgatva caflatni utánuk, több emberrel ellentétben. :D
2020. szept. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
4-es 5-ös vagyok.
2020. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Barackoshányás ***** válasza:
100%
Nem követem egyiket sem, se olyan oldalakat, ahol velük kapcsolatos cikkeket osztanak meg, így nem érdekelnek különösebben
2020. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Régen az, hogy "eladta magát", szitok volt, mely azt jelentette, hogy valaki elvesztette a hitelét a kapzsisága miatt. Ma ez már egy munka megnevezése, hiszen ezek a semmiből felbukkanó arcok soha nem is voltak hitelesek.
2020. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%
Igyekszem őket a prostituáltak szintjén kezelni. Tulajdonképp azok. Nem zavar, hogy léteznek, az a sok majom zavar, aki fizet nekik.
2020. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

A közszereplőt ne keverjük az influencerrel. A közszereplő, főleg ha szakember, aki médiatevékenységet végez, az teljesen más. Ő információt oszt meg, nem magáról, hanem a tudása segítségével. Sok ilyen embert követek. Az influencer meg magát mutogatja meg a terméket, aminek eladta a lelkét. Az ilyen embereknek egy fillért sem vagyok hajlandó fizetni és egyiküket sem követem sehol, hogy véletlen se okozzak nekik anyagi bevételt. Viszont sok szakembert követek, gyakran a saját szakmámban is, akik értelmes dolokat osztanak meg, felszólalnak a szutyok ellen és aszerint adnak tanácsokat, komolyabb üzleti érdek nélkül.


Teljesen más szájízzel veszem meg például azt a terméket, aminek az összetevőit javasolják márka nélkül és kifejtik, biológiailag miért érdemes alkalmazni (erre pedig megerősítésképp kihoz 30 találatot a tudományos kereső is független forrásból), mint aki xy krémmel villog, hogy ez kell, mert csak és kész.

2020. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!