Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életben összesen hányszor...

Életben összesen hányszor kellett, hogy felhívd a segélyhívó számot?

Figyelt kérdés

Csinálok szavazást, de a szavazástól függetlenül kommentben is leírhatjátok, életetekben összesen hányszor hívtátok a 112-t.

Mellé a korotokat is adjátok meg légyszi, hisz nem ugyanaz, ha egy 25 éves hívta már a segélyhívó számot 6x, vagy ha egy 55 éves! Köszi!

Aki beszédes kedvében van, a hívás körüli sztorit is elmesélheti, elolvasom.

Kezdem én, 24 éves vagyok, és 2x kellett telefonálnom a 112-re. Először azért, mert édesanyámhoz kellett mentőt hívni, másodjára meg azért, mert egy idegen, öngyilkosságot elkövető nőhöz kellett rendőrséget és mentőt hívni.



2020. nov. 13. 23:53
A kérdező szavazást indított:
Még soha
1x
2x
3x
4x
5x
6 - 10x
11x vagy többször
62 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

0

19L

2020. nov. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer kellett hívnom őket otthoni balhé miatt. Most nyáron történt. 19F
2020. nov. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

4x hívtam eddig, 2x kocsiba akartak rángatni, 1x meg akartak erőszakolni, és hát az első kettő esetből adódóan mindig feszengtem, nekimentem elég durván, aztán elmenekültem”.

Egyszer munka miatt, betörés történt, pont én voltam esti műszakban..

19 vagyok. L

2020. nov. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%

Sose tortent meg ilyen velem. Egy ejszaka arra keltem fel hogy hanyni fogok, osszesen 4x mentem ki 3 ora alatt, remegett az egesz testem a vegere, alig tudtam befekudnk az agyba. Az elso utan mar csak sav jott fel, legxarabb ejszakam volt valaha. Ekkor szegyenszemre mivel tok egyedul voltam es kb halalfelelmem volt (23 eves voltam), felhivtam a 112-ot. Szerencsemre egy nagyon rendes pasi vette fel, elmagyarazta hogy ettol meg nem fogok kiszaradni, varjam meg a holnapi napot, addig is igyak igyak, akkor is ha kijon, es majd utana meglatjuk hogy mi lesz.

Egyebkent egy gyogyszertol volt mint kesobb kiderult, nagy adagban irtak fel egy baromi eros antibiot, amit 2 napig birt a gyomrom mielott vege lett volna. :D

2020. nov. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

3-as lány, nem tudom, hol laksz, ne is mondd el, de ijesztően rossz a közbiztonság feléd! Amint lehet, költözz máshová!


4-es, azzal a mondattal kezdted, sose történt még ilyen veled, de ezek szerint egyszer mégis.

2020. nov. 14. 00:51
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem kétszer kellett hívnom. Egyszer kigyulladt a fél mező egy forgalmas út mellett megyeszékhelyen, senkinek nem jutott eszébe, hogy felhívja a 112-t előttem. A másik esetben egyik szomszédunk szétverte a folyosó üvegajtaját, mivel nem ismerem őt, ezért betörőnek néztem, így kijöttek a rendőrök és kiderítették, hogy itt lakik, csak részeg és hülye. Kapott egy feljelentést, valamint ki kellett fizetnie az új ajtó árát, a feljelentésből nem tudom, hogy milyen büntetése lett.
2020. nov. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

Soha

33N

2020. nov. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%

Családi balhé miatt 2x

23/L

2020. nov. 14. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

Még nem volt.

28F

2020. nov. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Én még nem hívtam egyetlen egyszer sem de szemtanúja voltam durva dolgoknak.

Pont az út szélén álltam, sepertem a faleveleket amikor mellettem egy kukásautó hajtott el. Egyik pillanatban egy órási reccsenésre és sikításra lettem figyelmes. Mikor odanéztem csak annyit láttam, hogy állnak ott 3-an a lábuk alatt meg egy hatalmas vértócsa. Először azt hittem, hogy egy kutyán hajtott a kukásautó de aztán kiderült, hogy az egy ember volt. Először egy percig csak álltam, próbáltam valahogy tudatosítani magamba mi történt majd végül odasétáltam. Mikor megláttam hirtelen a torkomba dobogott a szívem pedig erős idegzetűnek ismerem magam de attól a látványtól még majdnem én is dobtam egy hátast. A nőnek a nyaka le volt szakadva, a gyomrából meg fonalak álltak ki (gondolom bélfoszlányok voltak), az utca felét meg ellepte a vértócsa. Nem sokára megérkezett a mentő és a mentőhelikopter is de a mentőtiszt az csak ránézett, legyintett egyet és abban a pillanatban visszairányította a mentőhelikoptert. Lehetett látni, hogy annak kampec. Hamar be is csomagolták és kb ennyi. A helyszínelés az eltartott estig. A kukásautó sofőrje pedig még aznap meghalt infarktusba amit állítólag az okozott, hogy nem tudta feldolgozni az esetet.



Ez az én történetem. 2 éve történt de mai napig minden nap eszembe jut az a délután.

19 vagyok.

2020. nov. 14. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!