Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életben összesen hányszor...

Életben összesen hányszor kellett, hogy felhívd a segélyhívó számot?

Figyelt kérdés

Csinálok szavazást, de a szavazástól függetlenül kommentben is leírhatjátok, életetekben összesen hányszor hívtátok a 112-t.

Mellé a korotokat is adjátok meg légyszi, hisz nem ugyanaz, ha egy 25 éves hívta már a segélyhívó számot 6x, vagy ha egy 55 éves! Köszi!

Aki beszédes kedvében van, a hívás körüli sztorit is elmesélheti, elolvasom.

Kezdem én, 24 éves vagyok, és 2x kellett telefonálnom a 112-re. Először azért, mert édesanyámhoz kellett mentőt hívni, másodjára meg azért, mert egy idegen, öngyilkosságot elkövető nőhöz kellett rendőrséget és mentőt hívni.



2020. nov. 13. 23:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%
3* hívtam a mentőt,mindig vállam miatt,39N
2020. nov. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Autóbaleset miatt egyszer, ami éles volt. Illetve mivel polgárőr vagyok, így számtalanszor, amikor szolgálatba jelentkeztem be.
2020. nov. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Uristen, 12-es sztorijarol eszembe jutott hogy egyszer egy baratnom rajta ult a heven amelyik kette vagott egy embert es azelott leszalitottak mindenkit, hogy lezartak volna a helyszint, es kb az osszes ember latta a holtestet.
2020. nov. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer kellett mentőt hívnom, amikor a páromat megütöttèk.
2020. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
93%
Kétszer, mindkét alkalommal a földön feküdt az illető, de nem így behúzódva valahova, mint a hajléktalanok szoktak, hanem a földön/lépcsőn kiterülve és hiába szóltunk hozzájuk többen is, semmi válasz. Érdekes módon, amikor meghallották, hogy a segélyhívót hívom, összeszedték magukat és arra kértek, hogy inkább ne hívjak segítséget. Azóta, ha ilyet látok, inkább nem hívok, de minden alkalommal lelkiismeret-furdalásom van, hogy mi van, ha tényleg segítségre lenne szüksége... 31
2020. nov. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Fú 10-es a te történeted...
2020. nov. 14. 13:01
 17/18 A kérdező kommentje:

Milyen sokan vannak amúgy a még soha emberek. De ez így is van jól, kivéve persze ha kellett volna hívni, csak nem tették meg. De alapvetően addig jó, amíg az ember nincs olyan helyzetben. Nekem is legtöbb ismerősöm sosem hívta még a segélyhívót.

Én amúgy azt figyeltem meg, hogy mikor felveszik, akkor unott a hangjuk, vontatottan szólnak bele. De aztán mikor mondom miért telefonálok, teljesen megváltoznak. Akkor már gyorsan beszélnek és hivatalos, komoyl hangnemet ütnek meg. Elvileg a befutó hívások valami 60%-a hülyeség. Szerintem ezért veszik fel unottan, mert azt hiszik, megint valaki azért teleofnál, mert eldugult a WC.

2020. nov. 14. 13:06
 18/18 Metionin ***** válasza:
100%

Mentőt egyszer, megtámadott egy fickó és sikerült úgy megvédenem magam hogy mentőt hívtam hozzá a végén. Illetve egyszer újraélesztettem valakit de ott csak kiabáltam a szájat tátó embereknek hogy valaki hívja már.

Rendőrt egyszer amikor a házunk előtt cigányok vertek egy 12 éves srácot, illetve tűzoltókat egyszer mert épp sétáltattam a kutyát a város szélén a földeknél és észrevettem hogy ég egy bála.

Szóval összesen 3 + 1.

2020. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!