Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz ha visszavonom az ismerősn...

Gáz ha visszavonom az ismerősnek jelölést facen?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel többször is összefutottunk, illetve ott volt egy társaságba is akikkel találkoztam. Mindig tök jól elbeszélgettem, nem volt semmi gáz. Viszont barátja van, de nem is akarok tőle semmit. Bejelöltem facen, már 1 napja, de nem igazolt vissza. Lehet azthiszi többet akarok, de nem. Gáz ha visszavonom a jelölést? Nem szeretném, hogy ott lógjon neki a jelölésem a levegőben.

2020. nov. 17. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Várj pár napot.
2020. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

hát döntsd el, hogy az a gázabb, ha ottmarad és nem jelöl vissza(szerintem 1 nap amúgy még elég kevés idő) vagy az, hogy mondjuk visszavonod, aztán legközelebb találkozol vele, nem lesz-e kínos...


én idáig egyszer vontam vissza, bár az más jellegű volt, mert csak futólag beszéltem 1x a csajjal. ő reagált, mert írt üzenetet, hogy ismerjük-e egymást. én meg visszaírtam neki, hogy nem, csak bejelöltem, viszont meggondoltam magam. aztán vissza is vontam...nyilván ha ő úgy tesz, mintha nem tudná, kiről lenne szó 1-2 nappal ezelőttről, akkor ez a helyes döntés.

2020. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
1 nap semmi. Én sokszor csak napok után veszem észre, ha valaki ismerősnek jelölt. Szerintem, ha már valamit gáznak nevezünk, akkor visszavonni gázabb, mint hogy ott lóg nála a levegőben. El is tudja utasítani, és akkor nem jelenik meg nála.
2020. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Oké,bejelölted,nem jelenti még azt,hogy többet akarsz tőle.
2020. nov. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott log a levegoben, az azt jelenti, hogy o latta egyszer, te meg bejelolted egyszer, azt ennyi.

Ha visszavonod, az azt jelenti, megbantodal, ezen rugoztal es kulon veszed a faradsagot es visszavonod.

2020. nov. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Nekem csak olyan ismerőseim vannak akivel lefeküdtem már, kérdezi a heteró barátnőm miert nem jelölöm vissza , de azt a srácot aki 5 éve kirabolt egy traffikot 2 hónapja szabadult azt igen, elmondtam neki erre kérdezte, hogy akkor mind a 249 ismerőssel voltam, mondom igen, mi baj ebből? Egy családtag sem ismerősöm.
2020. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából havonta 1x-2x nézek a Facebookra.
2020. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6 os ennek most mi volt a lenyege? Lefekustel a trafikossal?
2020. dec. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 6-osnak mi baja?
2023. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!