Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legcikibb dolog ami...

Mi a legcikibb dolog ami megtörtént veletek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 22:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

Ausztriába mentünk nyaralni a szüleimmel, 16 lehettem, már bőven túljártunk a határon amikor megálltunk enni egy pihenőnél. Elmentem a mosdóba, aztán ahogy végeztem jöttem volna ki, de nem tudtam, mert egy hatalmas, túlsúlyos nő elállta az utat. Fizetős WC volt, tehát egy nagyon szűk átjárón lehetett kijutni, amit az a háromágú sorompószerűség zárt le. Tudjátok, amit így el kell fordítani ahogy kimész. Szóval a nő ott állt közvetlen a sorompó előtt és nézegetett valamit a falon, vagy nem tudom, mindenesetre teljesen eltorlaszolta az utat. Megálltam mögötte és vártam, hogy arrébb menjen, de nem ment. Egy idő után mondtam párszor, hogy "Excuse me" de meg se hallotta. Amikor már nagyon untam, akkor úgy ítéltem hogy talán el tudok slisszolni mellette, mert kicsi vagyok és vékony, csakhogy kicsit elnéztem, mert ahogy fordítottam át a sorompót, az egyik kar beleütődött a nő vádlijába. A nő meg elkezdett tört angolsággal ordítani, hogy én mekkora tapló vagyok meg hasonló szépségek. Én ilyen helyzetekben teljesen kétségbe esek, úgyhogy mondtam valami olyasmit, hogy "Bocsánat de elálltad az utat" (angolul) aztán elindultam vissza a szüleim asztalához, azt gondolván, hogy meg van oldva, hisz végülis bocsánatot kértem. Tudom, fogalmazhattam volna szebben, de teljes pánikban voltam. Szóval mentem visszafele, a nő meg jött utánam, továbbra is üveltve, úgyhogy futni kezdtem, ő szintén. Jött utánam vissza egészen a szüleimhez, pár másodperc alatt elhadartam a szüleimnek, hogy mi történt, mielőtt odaért volna. De odaért, és elkezdett a szüleimmel üvölteni, alig bírták lecsendesíteni. Elég sokan voltak a pihenő étteremrészén és a végére már mindannyian minket bámultak.


Másik sztori, aquaparkban voltunk, csúszdáztam. Lámpa mutatta, hogy mikor mehetsz. Előttem egy kislány ment le, bőven 120 cm alatt volt, nem lett volna szabad felengedni a csúszdára, de úgy voltam vele, hogy nem az én dolgom. Szóval lement a kislány, a csúszda érzékelte a súlyát, pirosra váltott a lámpa. Aztán ahogy zöld lett, elindultam én is. Aham, csakhogy a lámpa rosszul működött, én pedig utolértem a kislányt. Ahogy megláttam, igyekeztem lefékezni, de nem volt elég, így lesodortam. Persze a csúszdát felügyelő úszómester üvöltött, hogy "Miért nem nézted meg, hogy leért-e már, tudhattad volna, hogy rossz a lámpa?" (fentről nem is látni az érkező medencét). Én meg visszaüvöltöttem, hogy "Honnan kellett volna tudnom, sehova sincsen kiírva, miért nem jelzik, hogy nem jó? Ha nem én jövök, hanem egy 100 kilós férfi, a kislány súlyosan megsérülhetett volna!" Természetesen én voltam a hibás szerinte. Volt már, hogy ebben az aquaparkban rossz volt a lámpa, akkor úgy oldották meg, hogy a csúszda aljában és a tetején is állt egy úszómester és walkie-talkin jelezték egymásnak, hogy mikor indulhat a következő. Nem értem miért nem lehetett akkor is.


Ami a legjobban megmaradt, az az amikor 4 évesen strandon voltam apámmal. Elmentem mosdóba, aztán ahogy mentem vissza, láttam, hogy ott ül apám nekem háttal a medence szélén és lógatja a lábát. Gondoltam meglepem, úgyhogy felmásztam a hátára. Csakhogy nem az apám volt, hanem egy random vadidegen csávó. Apám meg a medence túlsó oldalán röhögött.


Persze rengeteg volt még, amikor rámnyitottak a nyilvános wcn, vagy fingtam az egyetemen gyakorlaton és hangosabb volt mint amire számítottam és hasonlók. Vagy amikor egy barátnál voltam és rosszul lettem az ebédtől (azóta kiderült, hogy azért volt, mert laktózérzékeny vagyok és akkor jött ki először) és telefostam a wcjüket, de eldugult és kiáradt a trutymó, wcpumpa pedig nem volt benn, úgyhogy szólnom kellett a barátom szüleinek.

2020. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%

Könyvtárban voltunk,haverommal és bátyámmal.Egy nő lehajolt nekem háttal,ugyanolyan farmerkabátban volt mint haverom,megkocogtattam a hátát,megfordult,mondom "Bocsánat,azt hittem a haverom az" erre azt mondta "Nagyon vicces"


Tornaórán fingottam felülés közben.Mindenki röhögött.Eltereltem később azzal,hogy a hónaljammal csináltam.Bevették,aztán mindenki azt gyakorolta szünetben:)

2021. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy idős bácsi véletlenül rám nyitott a NŐI vécében. :/

17/L

2021. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én csúnyán összevesztem egy fiúval amikor 14 voltam. Később tudtam meg, hogy a srácnak aznap volt a 18. Szülinapja. Esz életem legcikibb sztorija.
2021. febr. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

1. Volt egy pasi, aki évekig fűzgélt engem, em történt addig közöttünk semmi, végül valahogy úgy hozta az élet, hogy egyszer lementem hozzá azzal az elvvel, hogy miért ne? Be is jön, minden, lemegyek. Amikor az ágyig jutottunk kiderült, hogy halál béna, vagy 20-szor állt meg, öltözött fel, és ment ki mindenféle idióta indokokra hivatkozva, volt, hogy random megállt, és elkezdett valami teljesen nem odaillő történetet mesélni, én meg csak néztem, hogy most ez mi? És ez órákig tartott, nagyon ciki volt az egész. Azóta egyébként szoktunk beszélni, de soha nem feküdnék le vele még egyszer.

2. Az első forgalmi vizsgámon egy nagyon fiatal pláza cicát kaptam vizsgabiztosnak, aki sz szerint mindenbe belekötött, még az okatómba is, amint elindítottam az autót azonnal ekzedett végig kritizálni engem. Szó szerint vártam, hogy megbukjak, olyan ideges voltam, hogy egymás után háromszor fulladtam le, Hátam mögött a vizsgabiztos fogta a fejét, és azt mondta,hogy "Úristen", a fejem, és az oktatóm feje is full vörös volt, majdnem el is sírtam magamat, nagyon remegett a lábam. Végül megbuktam. Nem vagyok azóta béna sofőr, de nagyon rástresszeltem a dolgokra.

3. Voltam az akkori párommal kint a lakhelyén egy buszmegállóban, ott álltam, ő mellettem ült, simogattam a fejét, mikor hirtelen a semmiből megjelent az anyja(soha nem találkoztam vele addig), és rögtön elkezdett a páromhoz dumálni mindenféle köszönés, meg egyebek nélkül. Engem kb levegőnek nézett, és a páromnak sem jutott eszébe bemutatnia engem neki, meg fordítva. Az anyja csak méregetett engem a szemével, hozzám se szólt, vissza se köszönt, majd elviharzott. Ezek után nyilván kidobtam a hapsit. Ha ezt az én valamelyik családtagom csinálta volna vele, én azért összevesztem volna azzal a családtaggal, nem néztem volna ezt végig, és nem tűrtem volna ezt a stílust.

4. Exemmel elmentünk családi ebédre, akkor mutatott be mindenkinek, kérdezi tőlem a keresztapja, hogy hogy bírom a csípőset, mondom nagyon jól, szeretem. Jól meg is szórtam a kajámat, majd az első falatot félrenyeltem, a többit el lehet képzelni. Oltári ciki volt. ban voltam egyébként a családjával, imádtam őket.

2021. júl. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!