Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legcikibb dolog ami...

Mi a legcikibb dolog ami megtörtént veletek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 22:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy bácsi a vonatvécében rám nyitott mikor terpeszben egyensúlyoztam.
2020. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Villámként tört rám a barna ár... ...és hát befostam.
2020. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok dolog, de hírtelen egy jut eszembe.


Német autópályán mentünk anyukámmal, akkor kb 15 éves lehettem.


Hírtelen rámjött a nagyon durva sz-r-s inger. Tipikusan az amikor tudod, hogy maximum 1 percen át tudod tartani, de az inecces.


Persze a láthatárom sehol sincs pihenőhely így anyukámnak gyorsan vázoltam a helyzetet és félreálltunk a leállósába.


Szerencsére az autópálya szélén egy nagyon mély füves mélyedés volt, gondolom vízelvezetésnek. Lementem. Onnan csak hallottam az autókat de nem láttam a mi autónkon kívül semmit.


Szinte ahogy letöltam a nadrágomat megállt egy nagyon aranyos német család mögöttünk a leállósávon. Apa, anyuka és 2 vagy 3 gyerek.


Gondolom segíteni akartak, mert azt hitték bajban lehetünk.


Amikor leparkoltak megláttam engem is és onnantól kezdve a sz-rás végéig, még a törlésen keresztűl is folyamatosan tartottam a szekontaktust a német családdal.


Mindenki engem nézett, a gyerekek is.


Majd felfutottam az autónkhoz és elindultunk.


Ötletem sincs mért maradtak ott miután megláttak, azt meg főleg nem értem hogy a szülők mért hagyták a gyerekeket hogy engem nézzenek és ő mért tették szintúgy...

2020. nov. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos volt cikibb is, de ez egész friss: ugye a Google kereső alsó sávja Firefoxnál tárolja a legutóbbi lapokat. Én este jól elszórakoztam Tibi Atya "Hogyan B****unk" című posztján, majd bezártam és aludni tértem. Másnap rossz volt a router, hívom apámat nézzen már rá, mikor helyreállt akkor meg mondja rákeres guglin mi lehet a baj. A többit ki tudjátok találni. Szerencsémre elintéztem annyival hogy "haverom mutatta és nem találtam viccesnek, rendkívül alpári, így be is csuktam".
2020. nov. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

A legutobbi nekem az, hogy (amugy ez általànos), mikor bejön a fönök, es van ez a kényszer small talk vele.

Àltalàban természetesen össze vissza beszélek (rólam kérdez formulárisan, hogy vagyok, mizu a sulival etc, ritkàn jön be, mint a fehér holló) és mindig hadovàlok összevissza(mert tudom hogy ugysem érdekli semmi valojaban, mert small talk..),a mondandómban összefüggések sincsenek neha, és megesik, hogy mosolygok kuncogok olyan dolgokon, amin pont nem kéne(!!),( de ez is csak mert tudom, hogy neha szomoru fejet kéne vágni egy egy témànàl, pl neki is nekem is rendszeres nyakfájdalmaink vannak a helytelen üléstöl a monitor elött), es nem tudom ezt sem megbeszélni vele natur vagy empatikusan,normalisan, hogy igen, tornàztatni meg massziroztatni kéne, hanem bevillannak olyan képek, hogy ilyenekröl csevegünk, mint két tagbaszakadt szerencsétlen, akiknek egyszer leesik a feje a nyakárol..,alig birok komoly maradni, de és alig várom hogy menjen már.

Kinzàs az egész.

2020. nov. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
*a ciki az egészben hogy a fönöknek mindig annyi jön le hogy hadovàlok hebegek összevissza, de még a mimikàm sem stimmel a témàval, mint akinél nincsenek otthon. Es kellemetlen az egész.
2020. nov. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%

*kepzeld el a szitut, mikor mondom, komolyan kezdve, igen massziroztatni kéne tornàztatni es kuncogok a végén, ö meg les hogy mit kuncogok hülye vagyok e netàn.

Es ez ugy kb mindig. Vagy amin nevetnem kéne,az meg nekem nem jött àt, vagy nem vicces es probàlok legalàbb jopofàt vágni, es ezzel küzdök hogy nem megy, akkor is csak néz ràm furàn.

Àh kegyetlen

2020. nov. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Ötös, ugyanez vagyok, tuti azt hiszik mások, hogy van valami fogyatékosságom
2020. nov. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

A lepontozàsbol elnézve szerintem ez másoknak át sem megy. Nem értik a kontextust még elmesélve sem.

A fönök oke hogy nem érti mert el sem mondom neki,de hogy itt sem értik sokan, reszletes leiràs után?:D

2020. nov. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#4 tudom, hogy utólag könnyű okoskodni, de hasonló esetben érdemes másik böngészőt megnyitni, pl. az Edge-t.
2020. nov. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!