Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy feminin...

Mit jelent az, hogy feminin férfi?

Figyelt kérdés

2020. nov. 18. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőies vonásai vannak, esetleg úgy viselkedik, vagy a személyisége ilyen.
2020. nov. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Gugli elsö találata: "feminin (melléknév) Nőies (alkat, férfi), akinek külsejében, viselkedésében a nőkre jellemző sajátságok, vonások (természetellenesen) nyilvánulnak meg. " Örülök, hogy segithettem!
2020. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem adott választ #2 a kérdésemre. Gondolom ti is csak egy szimpla, unalmas életet éltek és nem tudjátok elfogadni magatokat, ezért másokon töltitek ki a saját magatok iránt irányuló gyűlöletet és dühöt, de nem mentek vele semmire, pláne #3 te nem, mert a válaszod törölve lesz👏🏻 Nem tudom mire volt jó, de hajrá, nem az én időmet pazarolod :D

Egyébként ha én vagyok életképtelen szar, akkor mondjátok már meg, mi a különbség egy feminin és egy metroszexuális férfi között! Mert amit #2 olyan csodálatosan felvázolt a google első találatának segítségével, a metroszexuálisokra jellemző. A válaszod tökéletes példa arra, hogy nem minden igaz, ami a neten van😄

2020. nov. 18. 21:13
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sőrhasa, nem fingik, nem vakarja a tökét,nem néz focit, nem iszik sőrt, nem lesz alkesz.
2020. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A metroszexuális férfi lényegében egy piperkőc férfi. Férfinak néz ki, csak túltolta a szépségápolást. A feminin pedig nőies testalkatú, pl fenékre, combra hízik, keskenyek a vállai, gyenge a fizikuma. És/vagy a hangja, beszéde nőies, olyan személyiség jegyeket hordoz, ami inkább a nőkre jellemző. Érzékeny, érzelmes, túlzottan empatikus.
2020. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon macsóéknál ez annyit jelent, hogy megmossa a seggét, ha inget vesz fel, az ki van vasalva és több empátia szorult bele, mint egy borókabokorba. Mert ezek ilyen női dolgok ugyanist.
2020. nov. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, pedig a kettes jót írt. Nőies, ennyi, társíts hozzá nőies tulajdonságokat és megkapod a feminim férfit.
2020. nov. 19. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!