Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Merre húzod a chat fejet?

Merre húzod a chat fejet?

Figyelt kérdés

Mármint le vagy fel teszed, ha éppen mást csinálsz, de várod h vissza írjon, mert beszélgetésben vagytok?


Ez azért fontos most nekem, mert arra gondoltam, hogy talán, akinek a chat fejet felhuzód az a személy fontos neked és szívesen beszélsz vele. De akinek le felé azt már elküldenéd a p*csába hogy hagyjál már...vagy nem olyan érdekes a beszélgetéseitek.


2020. nov. 20. 20:23
 1/6 October15 ***** válasza:
77%

Már hogy a messenger ikont amit bebasz a képernyőre, hogy még véletlenül se tudjam használni a telefonom? :D A qrvan nagy X-re a körben a képernyő alján. Teljesen függetlenül attól, hogy mennyire érdekel a beszélgetés. Már csak azért is mert csak a legszükségesebb esetekben vagyok hajlandó telefonon gépelni.


Ezek a következők:

-Elbaszott az autó és még gyorsan megírom valakinek, hogy az UCS Y-Wing-emet temessék velem.

-Reggel nincs kedvem bekapcsolni a gépet a reggeli merevedés orvoslására de szerencsére a telefon közel van... XD


Bármilyen egyéb esetben az illető várni fog addig amíg billentyűzet közelébe nem jutok.

2020. nov. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva engem a chatfej baromira zavar, úgyhogy én kikapcsoltam:D
2020. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is lefelé mennek. Nagyon ritka hogy fent marad
2020. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rodi91 ***** válasza:
Kikapcsoltam én is. Nagyon zavaró, ha folyton ott van és véletlenül rányomok. Fent úgy is megjelenik az értesítés, és ha olyan ott írok azonnali választ, vagy ha nem, akkor majd később megnézem.
2020. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig a jobb felső sarokban volt, de elegem lett belőle, és inkább kikapcsoltam én is.
2020. nov. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem nem nagyon zavar. Főleg ha épp beszélgetésben vagyunk, akkor fent hagyom:)
2020. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!