Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem válaszolnak, vagy...

Miért nem válaszolnak, vagy írnak egyáltalán lányok nemzetközi levező oldalon?

Figyelt kérdés

Regisztráltam, hogy talán itt majd összebarátkozhatok pár külföldi lánnyal azokból az országokból, amik érdekelnek, aminek a nyelvét szeretném gyakorolni, de senki nem válaszol, csak fiúk/férfiak.

Ők egyébként kifejezetten kedvesek. Viszont a lányok egyáltalán nem írnak vissza... megnézik az adatlapom, az üzenetet és annyi.

Raktam ki képet, hogy talán akkor nagyobb bizalommal lesznek, de nem sokat változott.

Kb. velem egykorú lányoknak írok, én is lány vagyok, szóval nem értem. :D


Valakinek van ötlete, tapasztalata, hogy miért lehet ez?



2020. júl. 26. 01:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Elképzelhető, hogy a regisztráció során megadott adatlapod nem jön be a lányoknak. Javaslom változtass rajta.
2020. júl. 26. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy az emberek tobbsege, ismerkedni megy oda, nem tudom, es azert nem irnak lanynak vissza.
2020. júl. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, milyen az adatlapod, milyen képet tettél fel, mi áll a szövegben, milyen nyelven, meg milyen üzenetet küldesz.
2020. júl. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is fent vagyok ott. És nagyon sokan csak flörtölni, ismerkedni járnak oda. Nekem egyszer volt egy koreai lány, akivel beszélgettem és barátság alakult ki. Amúgy tényleg nem nagyon válaszolnak nők. A pasikkal is vigyázni kell néha. Rögtön a szex jön fel témának sokuknál. Ki lehet fogni normális embereket, de ahhoz idő kell.
2020. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ritkán írnak vissza lányok. Szerintem a többség titokban (vagy nem annyira titokban) ismerkedni van ilyen oldalakon (is).
2020. júl. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

4+

Én gyakorlatilag a mostani pasim (magyar) ott ismertem meg, pedig nem is azért voltam ott. Néha úgy érzem, hogy ez az oldal olyan nemzetközi társkereső funkciót tölt be. ;)

2020. júl. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Melyik oldalrol van egyebkent most szo?
2020. júl. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Interpals
2020. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Melyik oldal ez?
2020. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Interpals 😉
2020. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!