Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám feldobni az...

Hogy tudnám feldobni az itthon létet?

Figyelt kérdés

1 hónapra van online oktatásunk, de még így is van 2 hét és megőrülök..

Hiányzik az egész sulis élet, az óráim, tanáraim, oszt.társaim, minden. Minden napom ugyan olyan itthon. Érzem, hogy a téliszünettel is teljesen egybe fognak folyni a napok.

Mit tudnék csinálni? Próbálom jól érezni magam, filmet nézek, pihenek, főzök, stb. Most még hétvégén vagy délután sem mozdulhatok ki, találkozhatok barátaimmal, mert anyukám pozitív lett.



2020. nov. 24. 23:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Fiú-lány, közép-egyetem?
2020. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Olvass jó könyveket!
2020. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Lány, középsuli.

Jelenleg is olvasok egy könyvet azzal el vagyok, csak sajna hamar megunom. Már kiolvastam egy párszor:)

2020. nov. 24. 23:28
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Próbálkozz új olvasnivalóval...
2020. nov. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Kártyázgass a családoddal! Vannak trükkök, de sima kártyázás is lehet, bármi. Vagy kártyavár építés, ha nagyon unatkozol. A Láma és a Kentkupé nevű játékok nagyon jók, imádom. :)
2020. nov. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Kezdj el valamit tanulni, valamit, ami nem kötelező, mondjuk egy új nyelvet, vagy akár varrni (ha van otthon varrógép), kötni (ha van otthon fonal és kötőtű).


Vagy faggasd ki anyukádat, hogy hogy ismerkedett meg apukáddal, milyen volt, amíg nem születtél meg, milyen volt, amikor várt téged, hogy születtél...


Írd meg az önéletrajzodat. De ne ezt a sima tabellárisat, hanem írj az elejére rövid bemutatkozást, hogy miben vagy jó, mi volt a legnagyobb sikered eddig... Ezzel elleszel egy ideig.


Kezdj el főzni.

2020. nov. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Tanulj jógázni vidikről, és táncolni, azzal jól el lehet lenni.
2020. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szinte ugyanolyan már vagy 1 éve, tudom hogy klisé de van aki meg lélegeztetőn van és annak örülne ha otthon lehetne. Középsulisként én örülnék egy kis szünetnek. Próbáld megtalálni a jó oldalát.
2020. nov. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Kerestem neked jó könyvet, nem tudom most működnek-e a könyvtárak, gondolom a vizsgaidőszak miatt csak működnek. Én nagyon szerettem, csak már elfelejtettem a címét, de megtaláltam!! [link]
2020. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
#8, szakmát tanulok, és nagyon nehéz gyakorlatok nélkül. Emelett az osztályom nagyon szeretem, és így elég nehéz tartani a kapcsolatokat is:)
2020. nov. 25. 12:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!