Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ember az életetekben...

Van olyan ember az életetekben, aki erős szorongást vált ki belőletek?

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 17:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%
nincs
2020. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Igen, egy barátnőm aki pszichopata, vagy legalábbis nagyon olyan mintha az lenne.

És sehogy nem sikerül sajnos lezárnom vele a barátságot:/

2020. nov. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%

Igen a főnököm. Hálisten már nemsokáig.

Egy igazi kétszínű vipera. Ha vele beszélek előveszi a kedveskedő, selymesen beszélő hangját, meg lök valami pszichológiai dumát a komfort zóna elhagyásáról stb.

Aztán kitalál valamit, hogyan köthet belém, és mindenképp csak neki lehet igaza. Már ha meglátom azt a nőt a hányinger kerülget.

Szoktak lenni ilyen meetingek, ahol mindenki ott van, és sokan a szemébe mondják hogy mekkora egy gyökér. Ő meg csak hebeg-habog mentegetőzikn mert ugyebár csak neki lehet igaza...öröm hallgatni:)

2020. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Girlll3 ***** válasza:
100%
Kollégák, főnök, az apám. De ebből ki kellene törni vhogy, csak még a módját nem tudom.
2020. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy kezelhetetlen munkatársam...
2020. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Gimis matektanárom és egyben ofőm. 3 évig matekon, utolsó két évben már ofőként is jelen volt. Szeretett belekötni az emberekbe, viccet csinálni belőlük, hangulatember volt és ha egyszer elrontottál valamit, onnantól előszeretettel hánytorgatta azt fel. Kettős mércét alkalmazott, és mindig a másik csoport kapta a könnyebb dolgozatokat, a miénk meg küzdött a nehezebb és kifacsart feladatokkal.

Engem kipécézett magának és volt pár.. érdekesebb megnyilvánulása felém, onnantól kezdve szabályosan gyomorgörccsel mentem matekra éveken át..

De érettségi óta nem láttam:)

2020. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az iskolaban tobb tanarom annak idejen. Az egyik legjobb tanulo voltam. De nem az osztalyzataim miatt rettegtem, egyszeruen gyerekgyulolo szadista lelki terroristak voltak. Hasfajast kaptam toluk, 45 percet akkor a vilag leghosszabb idotartamanak tartottam.
2020. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Régi biosztanárom (hál istennek már nem látom), apám, apám új felesége, egyetemen a statisztika tanár.
2020. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!