Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek van olyan ember az...

Nektek van olyan ember az életetekben, aki ha rossz passzba vagy, csak megfogja a kezed, és azt mondja "Ne aggódj, minden rendben lesz! "?

Figyelt kérdés

sok ember vesz körül, van 2-3 közelebbi barátom, de csak egyet tudok, aki ezt tenné. De pár évvel ezelőtt ő sem volt.


Nektek van ilyen ember az életetekbe?



2014. okt. 20. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, mert mindenki tudja, aki ismer, hogy ha rossz passzban vagyok, akkor nem ilyesmire vágyok.
2014. okt. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán. :/

Saját magam vagyok saját magamnak vagy másnak.

2014. okt. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs :)

Szinte senki nincs a környezetemben és nem is nagyon vagyok már rossz passzban. Ha problémám van inkább nevetek :)

2014. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van. Egy igazi angyal. Rézangyal.
2014. okt. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs, aki a kezemet megfogja, de azért ilyeneket szoktak nekem mondani néha, és én is másoknak, ha kell.
2014. nov. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ezt azért kérdezed mert kíváncsi vagy hány embernek van, vagy mert neked mindig szükséged van ilyenre? Javaslom foglalkozz magaddal többet és ismerd meg magad jobban.
2014. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Másoknak én vagyok,de ha már nekem lenne szükségem valakire,bizony egyedül maradnék.


Alig tudtam kilábalni a depresszióból,néha-néha visszaesek egy "lépcsőfokot".

2015. ápr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sajnos nincs.

Anyukám és a pár barátnőm is tipikusan rossz vígasztalók.

L20

2015. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs. Csak egy-kettő olyan ember van, aki látszólag próbál segíteni, de látom, hogy nem érdekli a dolog igazán őket.
2015. ápr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom srácok! :(

Olyan magányosak vagyunk, pedig látszólag mennyi ember vesz körül. Rám bármikor rámírhattok!

Segítek ha tudok és ki tujda, még barátság is kialakulhat! :)

2015. ápr. 5. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!