Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehet valaki, akiből...

Mit tehet valaki, akiből elszállt minden életkedv és életerő a koronavírus miatti fenyegetettség következtében?

Figyelt kérdés
És ez meghatározza egyre erőteljesebben a mindennapjait. Amiben teljesítenie kéne az nem nagyon megy már, és egyre inkább belesüllyed az alkoholizmusba is, meg egész nap pánikol, semmi motivációja a jövőre nézve a járványhelyzet miatt
2020. nov. 30. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Fel kell,hogy pofozza magát.
2020. nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Annak eddig is lehetett valami mentális baja, úgyhogy ne akarja a koronavírusra fogni.

Szedje össze magát és szokjon le a piálásról.

2020. nov. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Azt sem árt felfogni, hogy ez az esetek 98%-ában egy enyhe lefolyású influenza. Azért érzem jogosnak ezt mondani, mert több barátomon és rajtam is átment már, mindenkinek ugyanaz, 3 nap láz, levertség, fáradtság. Aztán ennyi. Emiatt kár elmerülni a negatív gondolatokban.
2020. nov. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet tenni? Megráznia magát és ép ésszel belegondolni ebbe az egészbe.
2020. nov. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

#3 én és családom/párom családja erősebb influenzaként élik meg mondjuk, nekem 2 hét kiesett a munkából miatta


Egy volt tanárom, aki cukorbeteg volt, pedig bele is halt.

2020. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!