Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez számít valami fenyegetettsé...

Ez számít valami fenyegetettségnek, vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Az a durva,hogy már felnőtt diákokról van szó és egyszerűen lehetetlenül viselkednek mégis. Én már fizetek azért,hogy megtanuljam a szakmát,de órán figyelni sem lehet,akkora a zsivaj,és az ordítás,de nem gyengén a tiszteletlenség a tanárral.Mivel visszahúzódó vagyok,és nem agyonsminkelt plázacica,megtaláltak egyből,de már ott akarom hagyni a sulit és félek pár ember miatt. Az is bőven elég,hogy szóban folyton kiosztanak,a legutolsó és legdurvább szavakon át,óra alatt is mindig rólam megy a szó,és nagyon megalázó.Minden sikerem amit eddig éreztem,elszállt,minden önbizalom ami nagy nehezen lett egy kicsit az előző sulimban,most eltűnt. Gyerekesen dobálóznak,de a cd-ken át a könyvekig mindennel,mindig attól félek,hogy megsérülök,nem érzem magam biztonságban sehol,a folyosón majdnem ellöknek hátulról,mindenki lekezelő és sorra szólogatnak be.Folyton a barátommal kapcsolatban faggatnak,szexuális tartalmú szövegeket nyomnak,nagyon idegesitő. Mit lehetne tenni?
2014. dec. 4. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Most az Arkham elmegyógyintézetet írtad le?:D
2014. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugy irod le kb mintha megfujna a szel es magadtol ossze esel, ha ilyen fegyelmetlenek oran es meg a tanarnak is beszologatnak hogy lehetseges az hogy meg nem rugtak ki oket? Milyen iskolba jarsz?

Baratodnak a laba kozt punci van,hogy nem tud megvedeni? De neked is van szad nyisd ki es vedd meg magad!

2014. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez megy az iskolákban, hol vannak a tanárok és az igazgatók?
2014. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

Meg kell tőlük a beszólásokkor kérdezni, hogy:

- És most jobb, hogy kiélted a frusztrációdat máson, mert egyedül nem tudod levezetni? Most már sikerült elérned, hogy értékes, intelligens embernek gondold magad? Vagy még mindig az állat akarsz lenni?

Vagy esetleg:

- Elhiszem, hogy annyira unalmas az életed, hogy primitív módon azzal szórakozol, hogy más emberen nevetsz, de azért, mert nem b**sztak meg a hétvégén tizen, a frusztrációdat ne rajtam töltsd ki. Mondjuk ha menstruálsz, akkor megértem, hogy miért vagy ilyen. Szar lehet, hogy neked mindig el kell viselni magad, nem lennék a helyedben.

2014. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!