Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez a Varga Irén csak megjátsza...

Ez a Varga Irén csak megjátsza magát, vagy tényleg ilyen "hülye"?

Figyelt kérdés

Nem is ez a legjobb szó rá. Nem tudom micsoda.

Képernyőképért is fizetni kell. 50 ezer egy fotó vele. Levegőt vehetek mellette?


Ja meg, hogy miatta lett felkapott a tiktok. Oké xdd

Értitek.

Nem használom az instát = senki sem használja.

Beregisztrálok, meglátok a sok millió felhasználót = ez miattam van.


2020. nov. 30. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az a nő fogyatékos, még magyarul se tud rendesen.
2020. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1: Ember csak érdekel, hogy mi az igazság, mert minden irányból meg tudom közelíteni a történetet. Elnézést kérek ,ha téged ez ennyire zavar, hogy kiírtam egy kérdést erről. Őszintén sajnálom xddd amúgy TE is miért vagy ilyen hülye, hogy egy hülyéről szóló hülye által kiírt kérdéshez válaszolsz? Nincs jobb dolgod? kb egy szinten állsz vele.
2020. nov. 30. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen hülye, sztem fogyatékos is
2020. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Beteg a nő. Régebben valami olyat írtak róla, hogy tán a férje a gondnoka (súlyos mentális betegeknek szokott gondnoka lenni). Elég ránézni, egyből látszik, hogy gond van a toronyban.
2020. nov. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, tehát akkor valszeg azt gondolja, hogy amikor hülyét csináltak belőle az xfaktorban (nem tudom pontosan) akkor azt hitte, hogy azért nevetnek rajta, mert vicces, azért nézik meg ennyien, mert komoly tehetsége van?
2020. dec. 1. 07:56
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő komolyan elhiszi ezeket a dolgokat. Nem veszi észre, hogy rajta röhögnek és nem vele. Most éppen önjelölt sminkes-fodrász-szakács influenszer, ráadásul a tiktokon kéreget. Amikor meg kérdezik tőle, hogy hogy számol el a NAV felé a fotók, CD-k egyebek árával, akkor még ő van felháborodva.

Az ő világában valami nem kerek, valahol szánom is, mert nem tehet róla, hogy szellemileg nem ép, az internet népe meg adja alá a lovat, ahogy kifigurázzák, meg nevetnek rajta.

2020. dec. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az egész nav is röhög rajta. Nincs mégegy olyan ember, mint ő aki fizetne tizen ezreket egy képernyőfotóért :D
2020. dec. 1. 09:16
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Éppen ma volt Zshow Time Zsoltival ilyen interjúja YouTube-on. Érdemes megnézni, teljes képet kapsz a Varga Irén képről.
2020. dec. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%
A megnyilvánulásaiból, viselkedéséből lesüt, hogy agyilag teljesen zokni a nő...
2021. jan. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!