Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok így ezzel?

Csak én vagyok így ezzel?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, de esküszöm, hogy szégyellem a korosztályomat... Ott van például a TikTok. 2018 szeptemberében felregisztráltam, akkor egy jópofa oldalnak tűnt, az is volt. Aztán tavaly júniustól valami megváltozott. Tavaly átmentem egy másik iskolába. Találjátok ki, az osztály 80%a, hogy köszöntött? Van tiktokod? Van instagram mód? Hány követőd van? Komolyan nem hiszem el, hogy ide süllyedt a világ... Most ott vannak ezek a D'ameliók.... Mitől lett ilyen híres ez a két hisztipics@? Attól hogy riszalták a seggükt a kamera előtt? És milyen sokat képzelnek magukról! Az internet nélkül éhen is halnának, mert azt sem tudják, hogy hogy kell a rizset megfozni. A kiscsajon(Charlie) lefogadom többen átmentek már, mint egy vegasi átjárón... Könyörgöm, 16 éves(!!!), az ilyen 10 év múlva lefogadom, vagy drogos lesz vagy öngyilkos... Mert jött a fiatalon jött híresség, minden jó, minden szép, kapom a sok pénzt a semmiért, amiért családanyák éveket güriznek, meg anyuci-apuci úgyis eltart... De aztán jön a való világ... Nem színész, nem énekesnő, ha szerencséje lesz, talál valakit akivel összefekszik, s bejuttatja a divatiparpa séggriszáló modellnek, aztán annyi pénze lesz, hogy már nem tud vele mit kezdeni, és mondtam jön a drog, jön az öngyilkosság. Mindenhol azt látom, hogy az "értelmes" emberkék, mind hirdetik, hogy legyünk insta modellek, legyünk TikTokkerek, legyenek influenszerek, mert az szép és jó... Én meg kaparom az arcom, hogy a jövendő béli gyerekeink ilyen világban kell felnőjenek..

2020. nov. 30. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy pár éve én se értettem a korosztályomat. Mindig is érettebnek tartottam magam, és sose érdekelt az ami őket. Jól el beszélgettem velük a suliba de bulizni csak nagyon kevéssel tudtam sajnos. Most így pár évvel késöbb 21 évesen úgy érzem több olyan korombelivel találkoztam aki közelebb áll hozzám, és nem csak a Snapchat meg az Insta, hanem probálják élni is az életüket.

De én ezt a Snapchatet meg Tiktokot sose értettem. Mindkettőt többször kipróbáltam, de elég szégyenteljesen megbuktam bennük, és úgy éreztem mint amikor a nagyim azt mondja, hogy 'ez a facebook nem neki való'. :D

Szóval ne idegeskedj rajtuk. Sokat fogsz még zsörtölődni öregkorodra, most csak próbáld meg azokat megkeresni akik hasonló érdeklődési körrel rendelkeznek mint te. :)

2020. nov. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
De te is generálod ezt. Nekem pl. fogalmam sincs, hogy kik ezek az említett személyek, ha neked van, az azt jelenti, hogy szoktad őket nézegetni.
2020. dec. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Vagy hallja őket osztàlytàrsaktól, làtja a facebookon.
2020. dec. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Na de ha már a nevét is tudja, meg ennyire véleménye van róla, akkor biztos nem ilyen "belenézek már, hogy miről beszélnek az osztálytársak" - jellegű ez a tájékozottság.
2020. dec. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Az osztálytársak nem a barátaid. Az csak egy közösség, ahova (hál istennek) csak tanulni jársz be. Ergo nem onnan kell életed párját megtalálni vagy a legjobb barátnődet.

Én pl letudtam annyival anno, hogy mikor az Instán napi 4 óra volt az átlagom úgy döntöttem, hogy letörlöm.

Most van időm könyveket olvasni, tanulni stb.


Mindenki azt veszi észre, amire figyel. Ha negatívan is, de ezekre figyelsz akkor ezt is fogod látni.

2020. dec. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#2

Először az suliban hallottam róluk, aztán, mint írtam fennt , fennt vagyok a TikTokon, és a neked oldalam tele volt azzal hogy istenítik ezt a két csajt, és gondoltam rájuk keresek, hogy kik lehetnek, hogy ilyen nagy rajongó táboruk van... És aztán utánuk is olvastam, mert tudják már valamit én is. Megnéztem a YT csatornákat is, de igazam volt: Tipik amerikai elkényeztetett hisztipics@k. A kiscsaj ott rázza magát a méteres műkörmeivel, le merem fogadni, hogy krumplit nem sütött még életében, vagy egyáltalán akármit, a nővére Dixie, pedig majdnem 20 éves, tehát felnőtt nő, de ugyan azon az értelmi szinten van mint a húga. Mindegy, ők csak egy példa, legalább 1000 ilyen van még, pl. a kardashianok

És amúgy én ha megnézek egy filmet, akkor megnézem az összes színész adatlapját a neten

2020. dec. 1. 02:34
 7/8 anonim válasza:
100%
sajnállak
2021. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valaki nagyon féltékeny
2022. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!