Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a TheVR YouTube...

Mit gondoltok a TheVR YouTube csatornáról?

Figyelt kérdés
Személy szerint én szeretem őket nézni, de nem vagyok olyan őrült nagy fanjuk. 😄

2020. dec. 1. 00:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem kegyetlen idegesítőek, 2 percet nem bírom nézni.
2020. dec. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
Melegek mind a ketten, azt tudtad?
2020. dec. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nagyon gagyi, de tényleg. Igazából, nem is értem, hogy miért lettek népszerűek. Folyamatos káromkodás, unalmas streamek és néha még az sem tudják, hogy egyáltalán mit mondjanak.
2020. dec. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 AliceGamer ***** válasza:
40%

Csakhogy ne csak a fikázásuk legyen:) Én bírom őket, több éve követem a munkásságukat.

Szerintem ők az egyik olyan páros akik leginkább hűek önmagukhoz.

Ugyanazt képviselik évek óta, megmondják egyenesen ha bármi van. Ezek szerintem nem sok “jutyuberről” mondható el manapság.

De hát ízlések és pofonok🤷🏻‍♀️

2020. dec. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
43%
Persze ha viszont arra bem figyelsz hányszor mondtak már ellent maguknak pedig előtte megvoltak győzödve a dolgok állásáról arról nem is beszélve, hogy túl nagyképűek sokszor amit nem figyelnek azok akik "bírják" őket emellet pista még flegma, hisztis, beképzelt( csak kicsit) is ezek pedig nem túl jó dolgok. Jani megbhát.. ő jani. De ettől függetlenül a twch csatornán amit leművelnek az zseniális ahogy a stúdiójuk is! Amihez értenek az a tech az biztos.
2020. dec. 1. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%
Tech csatornán*
2020. dec. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 AliceGamer ***** válasza:
43%

Jó, nyílván ők se tökéletesek:)

Sok ember megvan győződve valamiről amiben hisz, attól még nem biztos, hogy saját igazsága a valós.

A nagyképűség meg olyan dolog, hogy valakinek sok valakinek meg tök normális a stílusa. Én cseppet sem mondanám őt annak, hiszen pl ha valaki hülyeséget mond be és Pisti lerendezi én valahol jogosnak érzem. De ez én vagyok. Jani meg igen ő csak Jani :D


Felépítettek egy erős csatornát, egy közösséget ami évek óta stabil. Szerintem ez ritka.

2020. dec. 1. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%
A tény az nem vélemény a nagyképűség pedig nagyképűség, nincs olyan, hogy mérsékelt vagysem. Vagy az vagy, vagy nem. Ezekre pedig direkt rájátszik.
2020. dec. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
A Tüvári jutub csatornára gondolsz?
2020. dec. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

A Pisti koppintja Zsozét, ennyi.

Zsozé érdekes, király (néha persze ő is unalmas, de alapvetően őt jó nézni), de a VR az borzasztó szerintem.

2020. dec. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!