Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleménytek az "Itt van...

Mi a véleménytek az "Itt van Amerika!" YouTube csatornáról?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nagyon szeretem a videóit, kiváncsi vagyok, hogy még ki szokta nézni és hogy mi a véleménye róla?

#Gombos Edina #itt van amerika #külföldi élet vlog #érdekes vlog
2020. nov. 4. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

Nekem sok video nem tetszik a narracio miatt, tv musor jellege van.

A tartalom is olyan ami sokszor eroltetett

2020. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon szeretem őket.
2020. dec. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Én is szeretem. Aranyos csalad. Szerintem erdekes latni, hogy milyen Amerikaban magyarkent.
2020. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Utalom azt a not es.nem ertem miert.kell a.gyerekeket belerangatni
2021. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%

Először azt gondoltam, nagyon kellemes emberek, a gyerekek is nagyon aranyosak - róluk nem változott a véleményem, de már a szülőkről azt gondolom, nagyon elszálltak!

Amikor az Ikea áruházban kapható termékekről úgy beszélnek, mint valami olcsó sz*rról, amit még itthon ők is megvettek, de kint már ciki lenne a lakóparki otthonukban... Na ott nálam betelt a pohár!

a gyerekeket belerángatják ebbe az idétlen magamutogatásba, egyáltalán nem figyelnek, még arra sem, hogy a serdülő lányuk milyen ruhában van - akár bikiniben is videózzák, pedig neki is lennének személyiségi jogaik...

Kultúrájuk nincs, csak a nagy fogyasztás és egyre feljebb törni, most az állampolgárság is megvan...

Már az utóbbi veideójukat meg sem nyitottam.

Egy percre sem cserélnék velük, nagy butaságot csinál, hogy így kirakatba teszi a családját, gyerekeit.

2021. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
21%
Ez egy hanyinger! Gyerekeit mirtt mutogatja?
2021. jan. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem már túl sok benne a megszakításos reklám meg a tartalom is iszonyúan felhígult, Edinának mindegy csak minél több videót nyomjon ki hogy minél több pénzt keressen vele... Egy vicc, hogy tavaly még nagy arccal nyilatkozta, hogy ő mint Youtube-os nem szorul rá a szponzorált tartalmakra mint a magyar vloggerek, ő azt rak ki amit akar, most meg már a vigyorgó fejű konyhai szivacsot reklámozza... erőltetett. Azzal is egyetértek, hogy minek így kirakatba tenni a kisgyerekeket... ja, hát persze, nagyobb nézettség, több pénz folyik be. Mondjuk röhej, hogy a lánya 12 évesen, ahhoz képest hogy még csak 5 éve van Amerikában, már kb. nem beszél magyarul, tudod az a kategória hogy ’én cak piszit beszélni mádzsár ... ju nó áj em szóóóóó ámerikán’! Szóval elég rossz irányba ment el a csatorna... amikor panaszkodik hogy nem bírta a magyar mentalitást, de azért még mindig a magyar közönségből él? Ja, oké. Leíratkoztam...
2021. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenek a videói. Kedvesek, informatívak. Én alapvetően pozitív mentalitású ember vagyok, inkább a jót látom mindenben, a rosszat sokszor észre sem veszem, ezért engem ezek a negatív kommentek itt meg is leptek :D Gondolom erre értette azt, hogy nem bírta a magyar mentalitást…


Az az egy viszont tényleg bosszantó, hogy a gyerekek alig beszélnek magyarul. Nekem az egész rokonságom külföldön él, német, angol nyelvterületeken, de a gyerekek mindig is folyékonyan beszéltek magyarul. Nem tudom elképzelni, hogy egy gyerek, akinek szivacs agya van, ennyire ne beszélje a nyelvet, mikor gondolom otthon azért magyar a közös nyelvük.

2021. okt. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!