Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van tervetek arra az esetre,...

Van tervetek arra az esetre, ha megtudnátok, hogy rövid időn belül meghaltok?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy kapsz egy diagnózist, és megtudod, hogy csak pár heted vagy napod van hátra (utóbbi nem túl életszerű, de tegyük fel a kérdés kedvéért). Ha rövid időn belül kellene eltávoznotok, tudnátok, hogy mit akartok még feltétlenül csinálni, kinek akartok még valamit elmondani? Gondolkodott már rajtam kívül valaki ezen?
2020. dec. 2. 15:48
1 2
 11/13 Metionin ***** válasza:
Mint a 4, én is a páromnak átutalnám a megtakarításomat. Semmi egyebem nincs amit rendezni kellene. Illetve megbeszélném egy vállalkozóval a halálom utáni teendőket, mert nem szeretnék sírt meg papot meg ilyesmiket de anyám a mitszólnak miatt csinálna. Felajánlanám a vihető szerveimet átültetésre (bár attól függ miben haldoklom) és a holttestemet kutatásra.
2020. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Végrendelettel garantálnám, hogy az engem túlélő feleségem emberhez méltóan élhesse le a még hátra lévő életét.
2020. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
40%

Akkor én leszek itt a kakukktojás, de lehet tennék egy szívességet az országnak és besétálnék egy Mészáros-Orbán bulira és... Le sem írom mit tennék, mert még a végén rámtöri a TEK az ajtót. :D

Persze előtte én is írnék mindenkinek levelet, elbúcsúznék. Ja és soha nem drogoztam, de mondjuk 1-2 fajtát kipróbálnék a halálos ágyamon.

2020. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!