Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem kene egy...

Csak szerintem kene egy idosav az öregeknek, amikor NEM tomegkozlekedhetnek?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, tudom lesz aki majd magára fogja venni/jon ezzel a szöveggel, hogy majd ha a te anyukad/apukad/akarmid lesz ilyen helyzetbe, majd te mashogy fogod gondolni.. NEM.


Mar tokom kivan azzal, foleg most vírus idején, hogy minden tele van az oregekkel. A busz, a metró, a bolt, a pláza, a bank, a mittoménmi... MIERT? Tenyleg olyanokkal, akik mar nem dolgoznak, magukat vonszolni se bírják, csak kerülgetni kell oket egesz nap, beszologatnak, tolakodnak... Mar 4-6osra is felek felszállni, mert minden utazasomkor van legalabb egy helyet követelő vén szotty, aki ahelyett h megkérdezné udvariasan, hogy atengednem-e a helyet, az orra alatt pusmog, elhord minden szarnak, belemrug, holott bocs.. szeretnek nyugodtan utazni fel orat, pihenek, zenet hallgatok, nem azt figyelem hogy melyik embernek adhatom at a helyem, mert ezzel a lendülettel akkor inkabb le se ulnek, hisz ugyis mindig lesz valaki aki jobban faradt mint en. Tudom, h ingyenesen utazhatnak, ezert is mászkál az osszes fejvesztve a piacra, meg a

plázába reggel 6kor, de akkoris. Ha lenne időkorlát, mondjuk reggel 6-8, es delutan 4-6ig akkor maris tobbet tettünk volna hozza ehhez a dologhoz, mert igy csak mi vagyunk kizárva a boltokbol, amit be is tartunk, de ok semmit nem tudnak betartani abbol, ami rájuk vonatkozik, plane h ok vannak veszélyeztetett helyzetbe.


Mit gondoltok errol? Csak nekem van mar ebbol elegem? Mi a f@szt csinalhatnak ezek mindennap az utcan? En nem jarok ki ennyit..


2020. dec. 2. 19:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
29%
Le merem fogadni, hogy egyetemista vagy -,-
2020. dec. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem sok iq kellett hozza, mivel leirtam hogy tanulok, de mar nem gimiben. Te meg le merem fogadni, hogy vagy idos vagy, vagy ugyanolyan idióta, mint ok.
2020. dec. 3. 19:40
 13/13 anonim ***** válasza:
19 éves vagyok :) azt hittem eleinte hogy az egyetemisták intelligensebbek, de sajnos nagyon rossz tapasztalatom van velük
2020. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!