Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem kene egy...

Csak szerintem kene egy idosav az öregeknek, amikor NEM tomegkozlekedhetnek?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést, tudom lesz aki majd magára fogja venni/jon ezzel a szöveggel, hogy majd ha a te anyukad/apukad/akarmid lesz ilyen helyzetbe, majd te mashogy fogod gondolni.. NEM.


Mar tokom kivan azzal, foleg most vírus idején, hogy minden tele van az oregekkel. A busz, a metró, a bolt, a pláza, a bank, a mittoménmi... MIERT? Tenyleg olyanokkal, akik mar nem dolgoznak, magukat vonszolni se bírják, csak kerülgetni kell oket egesz nap, beszologatnak, tolakodnak... Mar 4-6osra is felek felszállni, mert minden utazasomkor van legalabb egy helyet követelő vén szotty, aki ahelyett h megkérdezné udvariasan, hogy atengednem-e a helyet, az orra alatt pusmog, elhord minden szarnak, belemrug, holott bocs.. szeretnek nyugodtan utazni fel orat, pihenek, zenet hallgatok, nem azt figyelem hogy melyik embernek adhatom at a helyem, mert ezzel a lendülettel akkor inkabb le se ulnek, hisz ugyis mindig lesz valaki aki jobban faradt mint en. Tudom, h ingyenesen utazhatnak, ezert is mászkál az osszes fejvesztve a piacra, meg a

plázába reggel 6kor, de akkoris. Ha lenne időkorlát, mondjuk reggel 6-8, es delutan 4-6ig akkor maris tobbet tettünk volna hozza ehhez a dologhoz, mert igy csak mi vagyunk kizárva a boltokbol, amit be is tartunk, de ok semmit nem tudnak betartani abbol, ami rájuk vonatkozik, plane h ok vannak veszélyeztetett helyzetbe.


Mit gondoltok errol? Csak nekem van mar ebbol elegem? Mi a f@szt csinalhatnak ezek mindennap az utcan? En nem jarok ki ennyit..


2020. dec. 2. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
A vírus óta egyáltalán nem talasztalom amit írsz. Minden Bkv járaton amit használok a busztól a metróig ötödannyian vannak mint előtte (nem csak öregek, amúgy is). Egyáltalán nem probléma ezért nekem.
2020. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Természetesen tisztelet a kivételnek!!! ❣️
2020. dec. 2. 20:00
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen megtiltani nekik azért nem lehet mert van olyan hogy valakinek muszáj valami miatt, még ha ez ritka eset is. De a vásárlást nem kellene engedni nekik a saját idősávjukon kívül, hiszen ha éppen akkor van valami program akkor lehet másik nap intézni vagy akár házhoz szállítani, stb.
2020. dec. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#1. Hmm, ez jo. En dolgozom, olyat amihez kontaktba kell lépnem az emberekkel, foleg kinti szabad helyeken Budapesten. Es a 70% idos ember. De en most nem csak a virusrol beszelek, hanem ámblokk mi dolguk van mindennap? Jo, tudom, orvos, meg bevásárlás, na de akkor is, minden egyes nap? Minden egyes idos ember?
2020. dec. 2. 20:02
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 Igen, ezt en sem ertem, h van egy idosav csak nekik, de máskor is vásárolhatnak. Ergo adtak a szarnak egy pofont. Mert igy semmi nincs megtiltva nekik, es ugy vannak vele, hogy barmikor mehetnek majd boltba, nekik ugyis szabad barmikor.
2020. dec. 2. 20:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát.... neked mi dolgod van minden nap? Addig nem zavartak amég nem volt a vírus? Az a baj hogy a kormány pontosan tudja hogy ebben az országban milyen hülye emberek élnek, tudják hogy mivel lehet a népet a másik ellen provokálni. Ahol én lakom, ma egy vásárló meg verte az eladót egy kisboltban amiért szólt neki hogy vegye fel a maszkot. :)
2020. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A vasarlasi savot is csak kihisztiztek maguknak. Az, hogy miert mehetnek utana is, annak a logikajat senki sem erti. Ja, hat a virusreszecske a kezet osszedorzsolve varja, hogy 11:01 legyen...
2020. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az durva. Mint mondtam en dolgozni jarok, egyebkent tanulok is, de az ugye mar online van. Amig gimis voltam, addig is zavartak az öregek, reggel 1-1,5 órákat kellett állnunk a buszon sulisoknak, mert tele volt oregekkel a fel hetes járat.
2020. dec. 2. 20:40
 9/13 A kérdező kommentje:
#7 Hat igen. Az egesz életük a kihisztizesbol all. Talan meg lenne is tisztelet feléjük, ha legalabb annyi eszük lenne mint egy molylepkének. De annyi sincs.
2020. dec. 2. 20:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindegy szerintem, megoldják ők, hogy jó legyen mindenkinek...
2020. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!