Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek egy olyan 23 éves fiuról, aki még nem dolgozott, nincs keresete, (családi vállalkozásban segít), kevés barátja van, párkapcsolata nem volt (még szűz), szakmát tanul, de nem egyetemen, nagyon sokat van otthon a négy fal között.

2020. dec. 3. 01:59
A kérdező szavazást indított:
Egy szerencsétlen, életképtelen alak.
Kicsit magamra ismertem, én is hasonló cipőben jártam/járok.
Ilyen fiatalon még ez oké.
K.
27 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon oké. Hmm, nekem ezzel lenne pár kérdésem de ha kiírtam nem sok hasznos infót kaptam,inkább bántást a sok túlképzett embertől. Szóval ha én is ez a kategória vagyok,azzal a különbséggel,hogy dolgozok itt ott amott,kapok pénzt,nem sokat ugyan,akkor mi a helyzet? Hogy lehet ezekből egyszer és mindenkorra kitörni totojázás nélkül,gyorsan és hatásosan? Hogy lehet normálisan barátságokat teremteni,és hogy kell ügyesen csajozni,hogy kapcsolatok téren sikeres legyek?
2020. dec. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vetem meg, bár a szöges ellentéte vagyok és valószínűleg semmilyen relaxációban nem tudnék vele mit kezdeni, így sok hasznosat nem tudok hozzátenni.


Az biztos, hogy ideje lenne munkát találnia, mert minél idősebb az ember, annál nehezebb lesz tapasztalat nélkül. Ha valaki már nem diák, de nincs munkatapasztalata, akkor nagyon nehéz lesz állást találnia szerintem.

2020. dec. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogyan mondhatnék véleményt ennyi információ alapján?

Nem ismerem így nem tudom emberi értékeit sem. Minden amit írnék csak találgatás lenne.

2020. dec. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
neked nem jó, ha nem csinálsz semmit. elveszi az önbizalmadat, ha csak tengsz-lengsz. Nem engednek a szüleid dolgozni, vagy mi a baj?
2020. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb haverom kb. ugyanez. Semmi rossz véleményem nincs róla. Ez az élete, azt az utat akarja járni, számára ez jó.
2020. dec. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!