Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha írhatnál 1 levelet most...

Ha írhatnál 1 levelet most egy számodra fontos embernek a múltból, akitől az Élet valami miatt (halál, konfliktus) elválasztott, ki lenne az a személy is mit írnál neki ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 3. 02:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagypapamnak irnek.

Papa, a helyzet nem lett jobb!!!

2020. dec. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy volt mentoromnak írnék.
2020. dec. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek írnék.

Elmondanám hogy elvagyok, megvagyok ne aggódjon. Mindent úgy tettem ahogyan annak idején megbeszéltük.

2020. dec. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Pasi vagyok, és egy csaj barátomnak írnám, hogy bánom, hogy anno nem feküdtünk le egymással :D (mindkettőnknek lett valakije, ez választott el egymástól)

De sajnos elég soknak tudnék írni emiatt, hogy akkoriban balfsz voltam és nem használtam ki a kínálkozó lehetőségeket^^

2020. dec. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a szüleimnek írnék. Elmondanám hogy büszkék lehetnek rám és hogy minden rendben. És hogy köszönöm amit kaptam tőlük és sajnálom hogy nem mutattam ki mennyire fontosak voltak nekem.
2020. dec. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én magamnak írnék, hogy ne felejtsek el Bitcoint venni, amikor még csak $1-ba kerül.
2020. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!