Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet valaki pszichiáter...

Lehet valaki pszichiáter orvos disszociatív személyiségzavarral, és bipoláris hagulatingadozással, ha szedi rendesen a gyógyszereit?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 09:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
57%

Kedves kérdező... Érdekes...

Nálunk is ez van valószínűleg, de nekünk te igen gyanús vagy. Ez nem is úgy működik, hogy "egy pszichopata él bennem". Túl sok filmet néztél. Aki benned van, annak feladata van. Téged megvédeni, nem mást bántani. Igen ritka, hogy egy altere van valakinek, na arról már ne is beszéljünk, hogy egy "pszichopata". Egyébként nem valami olyan dolog ez, amit ide gyakorira ír az ember. Kiskorodban olyan trauma ért, hogy konkrétan kettékellett válnod, mert a szervezeted még olyan kicsi és fegyvertelen volt? Nemtudom hogy vagy vele, de nekem az is problémát okoz, hogy egyes számban beszéljek, mivel ez etikátlan velük. Kommunikálsz is vele ott benn? Amnéziád van? Fáj a fejed és állandóan hányni akarsz?

2021. ápr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként pszichiáter leszek, nem okoz ez olyan nagy gondot. Max egy kicsit energiaigényes, de sokkal inkább, mint pozitívum beszélnék róla. A pszichiáterünkkel beszéltem erről és nincs akadálya. Érdekes, hogy anyud nem világosított fel erről. Jah, és még más is vagyok (direkt nem írom le a nevét, mert ez már túl sok lenne) 😉
2021. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Kimondták a halálom... hebefrénia... de nekem 8 akkor is meglesz az idő képlete, csak a mai nap anyué😁❤
2021. máj. 2. 12:21
 14/20 anonim ***** válasza:
Tessék?
2021. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
13 mi van? Ezt érti valaki? :D
2021. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Hallo 13-as... 13- asnak kételyei vannak effelől😅
2021. máj. 12. 08:33
 17/20 A kérdező kommentje:

Nyugi meg nem az Eiffel dől,

ne féljetek mert ha "szeret" öl

Hallottátok egy gyerektől

2021. máj. 12. 08:35
 18/20 anonim ***** válasza:

Máris megkergültél vagy mi? :D

Vagy nem szeded a gyógyszereidet? Az nem jó, mindenképpen szedned kéne...

2021. máj. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a hebefrénia nem írás/olvasászavar...? 😂
2021. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Szedem... Életkedvzavar xd
2021. júl. 23. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!