Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Disszociatív személyiségzavarr...

Disszociatív személyiségzavarral diagnosztizáltak, ti mit szólnátok, ha egy kívülálló írna a zavarral kapcsolatban irodalmi művet?

Figyelt kérdés

Természetesen én, mint kívülálló, sosem fogom azt látni/tapasztalni, mint ti, viszont úgy érzem, hogy meg tudnám fogni ezt a témát annyira, hogy amennyire csak lehet, valósághűen öntsem szavakba.


Kíváncsi vagyok minden gondolatotokra ezzel kapcsolatban, illetve ha esetleg valaki szívesen asszisztálna egy ismeretterjesztő sztori köntösébe bújtatott novellához/novellasorozathoz, hihetetlenül örülnék.


Előre is köszönök minden választ.



2020. aug. 18. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Én ha a helyedben lennék kérdező, akkor azonnal saját magamat venném a lehető legalaposabb vizsgálat alá. Mert ameddig ezt nem teszed, hajlamos vagy a magad problémáját áttestálni másra.


A dühkitöréseiddel viszont mindenképpen foglalkozni kell.

2020. aug. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megvannak a magam problémái, de nem vetítek. Egyszerűen érdeklődök.
2020. aug. 18. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes, ha kedvet érzel írj mindenképp a pszichológia ma nagyon érdekli az embereket. Mondjuk azt nem értem, hogy asszisztálni, hogyan lehet ehhez? 😉
2020. aug. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

#3 Társszerzőként, életrajzíróként, vagy csak valós vagy valóságon alapuló írás írójaként. Pár példát írtam.


De írót nem itt érdemes keresni, ez tény.

2020. aug. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4# Köszönöm a válaszod. 3# Vagyok, azért is találtam érdekesnek a kérdező kérdését, mert engem tévesen diagnosztizáltak ezzel a betegséggel. Ilyen is van. Kíváncsi lennék mi alapján kaptad ezt a címkét Kedves Kérdező és kitől, mármint miféle orvostól?
2020. aug. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

#5 Bíztos egy másik személyiséged adott okot a diagnozisra. 😁

Elnézést, nem tudtam kihagyni. 😚😁

2020. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5# Megbocsátottunk mindannyian 😂😂
2020. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6# akart lenni de annyira röhögtem, hogy elírtam 🤣🙃
2020. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Félreértettetek. Már a kérdésben is kívülállóként utaltam magamra a témával kapcsolatban, tapasztalati szinten semmi közöm sincs a DIDhez.
2020. aug. 19. 10:16
 10/10 anonim ***** válasza:

Hivatalosan nem vagyunk diagnosztizálva, viszont szószerint olyan, mint ha örökre egy koleszban ragadtál volna több fajta szobatárssal és mind egyéni.

Saját neveik, kedvelt dolgaik, stílusuk van.

Teljesen idegen emberek akár más érdeklődési körrel, nemmel, fizikai adottságokkal, de vannak ikrek is vagy egymásra hasonlítóak.

Emberek összezárva, a rendszertől függ milyen fajta emberek.

2022. dec. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!