Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zavar a párom előző kapcsolata?

Zavar a párom előző kapcsolata?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve vagyunk együtt és rendkívül zavar a barátom előző kapcsolata. Született egy kislányuk is aki most 9 éves. Vele nagyon jól kijövünk viszont a párom sokszor emlegeti az exét akivel 5 éve már szakítottak...A lánya ma az egyik szupermarketben konyhai gépeket nézegetett és a párom utána ódákat zengett,hogy milyen finom hamburger zsemlét sütött az exe és milyen tehetséges volt a konyhában és hogy a kislány mennyire hasonlít az anyukájára. Legutóbb amiatt került szóba az ex,hogy milyen jó volt vele az ágyban, mert köztünk nem igazán jó az együttlét. Annyira szégyellem magam mert már a lányában is az anyukát látom pedig nem kellene mert a kislány nagyon kedves velem, de néha már sok ez. Mi a baj velem szerintetek? Nem akarom a párom elüldözni de ezek bántanak..
2020. dec. 4. 17:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fogom megérteni, hogy miért mennek bele ilyen kapcsolatokba az emberek.

Veled semmi baj, csak annyi, hogy nem dobtad még ki.

2020. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Az elején nem így reagáltam dolgokra...akkor mindig a páromat láttam a lányában de amióta egyre többet beszél az exéről azóta folyamatosan ez történik. Nem akarok egy hisztis p***csa lenni komolyan. Miért vagyok ilyen? Vagy ez normális reakció?
2020. dec. 4. 17:19
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ez nagyon durva. Nyilvan zavar, ez nem normalis. Hat en egy percet se maradnek egy ilyen ember mellett, sajnalom :(
2020. dec. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy zavar, ha ennyit emlegeti meg vele hasonlítgat össze téged. Azért elég meredek dolog olyat mondani egy kapcsolatban, hogy az ex jobb volt az ágyban. Nem csak te fújod fel a dolgot, elég gáz amit csinál és nem veled van a baj, amiért így reagálsz erre.
2020. dec. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De valamilyen szinten megértem a párom mert az exe rettenetesen nagy hatással volt rá. Szerintem még mindig szenved emiatt a kapcsolat miatt mélyen. Nagyon manipulativ nő volt és mive a kislányuk miatt tartják a kapcsolatot ez nem változott.
2020. dec. 4. 17:23
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, de ha ennyire nem tudta még túltenni magát rajta, akkor ne kezdjen új kapcsolatba és főleg ne az új párjára nyomja ezeket rá. Így úgy se fog működni, ez mindenkit zavarna, nem csak téged.
2020. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem,még mielőtt hozzá mentem, 2x emlegette fel az exét,hozzám hasonlítva negatív értelemben (bár nem durva eset volt,mint nálad). Mondtam neki,hogy ha még egyszer meghallom,hogy hozzá hasonlít,akkor kivágom. Mellé még én is megmondtam neki,hogy miben volt jobb az exem,és aznap nem szóltam hozzá. Azóta sem történt hasonló.

Az,hogy a szexben őt ajnározza,már szakító ok.. érzékeny téma,amivel az embert a földbe tiporhatják.

Próbáld ki,hogy az egyik exeddel hasonlítgatod őt,hogy mennyivel jobb volt valamiben. Nézd meg mit regál. Ha nem változik,dobd ki.

Plusz pont,hogy nagyon jó fej vagy a kislánnyal,intelligensen kezeled,ő tényleg nem tehet semmiről.

2020. dec. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de egy pillanatra sem maradnék olyan ember mellett aki felemlegeti az ex szex-beli teljesítményét és összehasonlítást végez.

Ahelyett hogy igyekezne veled megbeszélni hogyan legyen jobb az együttlét.

2020. dec. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
De mikor ezt mondta akkor mondta,hogy nem miattam van ez csak,hogy valami nem működik és nem érti mi. Én kivagyok ettől mert olyan szinten nem érzem jól magam sz**x közben,hogy az hihetetlen. Próbáltunk már sokmindent és nem megy neki...úgy érzem én csinálok rosszul valamit, vagy nem vagyok elég szép vagy vékony neki. Fogalmam sincs...
2020. dec. 4. 17:32
 10/29 A kérdező kommentje:
Mondta,hogy nem érzi,hogy “sóvárog” utánam mert hogy neki az kell,hogy valaki után “szenvedjen” néha és hogy én túl kedves vagyok vele. De mit csináljak..nem tudom megerőszakolni magam. Vagy ignorálnom kéne őt? Nem értem...Azt mondta,hogy az exe tette ezt vele mert őt nagyon szerette és ő folyamatosan sz**rt rá nagyívben és emiatt ez kialkult benne. Legalábbis nekem így adta elő.
2020. dec. 4. 17:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!