Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire vágytok jelenleg? Van...

Mire vágytok jelenleg? Van olyan dolog, ami felé szinte fáj a szivetek, mert elérhető lenne, csak rajtatok kívül senki nem tesz érte semmit?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 20:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
75%
Hát igazából a vírus miatt nagyon sok mindenre, amit most nem tudunk megtenni pl. korcsolyázás,karácsonyi vásár, külföldre utazás stb... De olyan ami elérhető lenne és csak én teszek érte, az jelenleg egy nagyon régi barátság, amit én szeretnék ápolni de az illető meg elzárkózik
2020. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Saját lakás...csak nem elérhető :D


Örülnék már egy kis, 1,5 szobás pesti panelnak is, mert az enyém lenne.

Nem másnak fizetném a havi 100+ ezret a semmire.


Egyrészt saját lakással sokkal többet el tudnék tenni félre, másrészt egyszerűen tök jó érzés lenne, hogy az enyém, saját magamra alakíthatom, vehetek bele bútorokat, meg úgy belakhatom rendesen.

2020. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Egy barátnő, egy új munkahely.
2020. dec. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

- egészség

- barátnő

- saját lakás

- 50 milla bankszámlámra

2020. dec. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
"Örülnék már egy kis, 1,5 szobás pesti panelnak is" ezt úgy mondod, mintha nem 25-30 millába kerülnének ezek a lakások :D
2020. dec. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Angol nyelvvizsga nem visz rá semmi hogy tanuljak
2020. dec. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
82%
Saját lakás.
2020. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

hogy az emberek legyenek együttérzőbbek és ne annyira közömbösek,

pesszimizmus helyett optimizmus és derűség.. érezzék van értelme és célja az életnek a rövid dolgok, mint ajándék és étkezésen felül is.. vannak jó emberek és gondviselés is létezik, hogy van jó... ott belül mindenkiben valahol..

2020. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Van. A teljesített vizsgák jele: sok-sok NEPTUN-pipa.

Rajtam kívül más nem nagyon tehet érte semmit.

2020. dec. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Wow sok sikert kívánok nektek köszönöm hogy ennyien írtatok. 😊 én egyedül annyit szeretnék jelenleg, hogy a barátaimmal eltudjak tölteni egy napot, vagy akár csak a legjobb barátnőmmel egy teljes napot, amin nasizunk, filmezunk és hulyeskedunk egész nap de sajnos velem erre nem hajlandó, a "barátaim" meg nem törődnek ezzel, úgyhogy megmaradok a kis unott hétköznapjaimban nélkülük. Egymásnak mindig megteszik, de nekem valahogy nem így csak fájó szívvel lemondok erről. :/
2020. dec. 5. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!