Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok, 20 óra...

Mik a tapasztalatok, 20 óra után meg szoktak állítani "igazoltatni" a rendőrök, ha autóval vagy?

Figyelt kérdés

2020. dec. 4. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2020. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Páromat tavasszal naponta kétszer állították meg átlagban.

Most még nem tudom mi a helyzet, ma ment először éjszakásba mióta megint korlátozások vannak.

2020. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten kollégákat igen. Én tömegközlekedéssel járok haza, engem még nem igazoltattak.
2020. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam rendőrt útközben
2020. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkából jöttem haza egy hete este Pestről Pomázra. Mondtam is magamban juhú nincs is rendőr hagyjuk már, erre rá kétszáz méterre jött velem szembe a rendőr és belereflektorozott a szemembe. Ki sem szállt a kocsijából, lehúzta az ablakot, én is és kérdezte mi járatban erre. Mondom munkából haza, van igazolásom. Kért még egy lakcímkártyát és kész.
2020. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
apám tavasszal is fel-alá kószált folyamatosan az országban, talán egyszer ha megállították összesen, azt most ősszel valami buzgómócsing valami kisvárosban(déldunántúl). azóta ha lehet az autópályán közlekedik, csak ugye az se vezet mindenhova.
2020. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!