Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék egy amerikai lánynak...

Szeretnék egy amerikai lánynak írni de nem tökéletes az angolom .Mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Szóval egy közösségi oldalon ismertem meg és szerintem szimpatikus vagyok neki , és ő is nekem nagyon szép aranyos és kedvesnek tűnik és szeretném megismerni meg beszélgetni vele de sajnos csak alapszintem van angolból , persze tudok írni és beszélni angolul de félek hogy elrontok valamit és beégek nála,de nagyon szeretnék írni neki ,mit csináljak ? Tudom tanulni kell ,tanulom is de nem szeretnék még hónapokat várni , én most szeretnék neki írni . Ötletek ? Vagy akik voltak már hasonló helyzetben ti mit csináltatok ?

2020. dec. 5. 16:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
33%
Megtanulhat ő is magyarul.
2020. dec. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
írj neki és tedd hozzá hogy bocs a szr nyelvtanodért, nem direkt csinálod de még csak x hónapja tanulsz. valamilyen szintű interakció ezek szerint már úgyis volt köztetek, szóval nem lesz neki újdonság a nyelvi szinted, nem?
2020. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy akik voltak már hasonló helyzetben ti mit csináltatok ?"

Ha találok egy lányt, aki potenciális partner lehet, akkor mindent leszarok, az aktuális lehetőségemmel élek, hogy megszerezzem. Nem kérdés, hogy ráírnék.

2020. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A magyar nem világnyelv ,és ha akarna egy csettintésre találna magának amerikai pasit ,szóval kétlem hogy miattam megtanulna angolul, meg a magyar sokkal nehezebb mint az angol , meg amúgy is szeretném tökéletesíteni az angolom
2020. dec. 5. 16:09
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Beégés? Nem az anyanyelved, nyugodtan írj neki. Az elején írd meg hogy most tanulsz angolul, elnézést a bakikért. Ennyi.
2020. dec. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2 még sajnos nem beszéltünk mert még nem írtam rá eddig
2020. dec. 5. 16:15
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
És itt európában és magyarországon nincs normális csaj hogy azzal irogas ?
2020. dec. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj ebből problémát. Tudja, hogy nem az anyanyelved, és amíg érthető, amit írsz, addig nem lesz gond. Ha meg nem érthető, akkor meg legfeljebb visszakérdez. Nem mindenki akkora nyelvtannáci, mint pár magyar ember a facebookon.
2020. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
7 es nekem ő szimpatikus és ő tetszik és ezt tarts tiszteletben , nem hinném azért mert magyar vagyok és magyarországon születtem csak magyar lányokkal ismerkedhetek és állapodhatok meg ,
2020. dec. 5. 16:29
 10/14 A kérdező kommentje:
8 hát igen én is ettől féltem mert ügye itthon nagy divat ez is hogy mindenki javítgat és kioszt mindenkit az írása miatt , de azt tudom hogy az amerikaiak nem ilyenek és ott ez nem nagyon vagy eggyátalán nem divat
2020. dec. 5. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!