Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a sztárok tökélete...

Szerintetek a sztárok tökéletesek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Most egy bizonyos személyre gondolok. Mégpedig Dylan Minette amerikai tini színészre. Tavaly mutatták be legújabb filmjét, a Vaksötétet (Don’t Breathe), és állati jót alakít benne. Játszik a Libabőr című kalandfilmben is, abban meg még annál is jobbat. Ráadásul a Vaksötétet Budapesttől nem messze forgatták, de sajnos olyan titokban zajlott le az egész, hogy még esély sem lett volna vele találkozni. De láttam videókat, amin autogramot oszt, és nagyon közvetlen a rajongóival. Szerintetek beképzelt így első látásra:

LINK:

És itt van róla egy elég friss kép:

LINK:

Mi a véleményetek róla? Jóképű? Tehetséges? Nem beképzelt? És szerintetek hogy telhet neki el egy napja? Milyen szokásai lehetnek? Miket csinálhat hét közben és hétvégén?

Azt hallottam, hogy nem megy ki az utcára alapozó és púder nélkül, meg azt, hogy nagyon sok piperét használ. Erről vélemény?



2017. febr. 14. 18:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2017. febr. 14. 18:07
 2/12 anonim ***** válasza:

Azt hittem egy elkényeztetett tinicsajsziról beszélsz, erre látom, hogy ez egy srác.

Hát... nem tudom... Fiúként alapozót és púdert használ??

Forgatáskor még elmegy, de ha non stop így flangál az utcán... Ő tudja..

Miért lenne egy sztár tökéletes?! Ebben az egész univerzumban nincsen teljesen tökéletes emberi teremtmény. Max. te találtál magadnak egy számodra tökéletes crush-t.

2017. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan, nincs hogy tökéletes ember. Amit meg mutat az egy maszk a külvilág felé. Ez a feladata, hogy elnyerje az emberek tetszését, hiszen ez az út viszi tovább a többi szerephez.


Amíg nem töltöttél el vele pár napot, ahol az igazi énjét mutatja nem tudsz róla semmit!!!

2017. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2017. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Alapozó meg puder?

Aztán hímnemű?

WTF.

2017. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Biztos metro a srác. :] Van ez így. :D
2017. febr. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De szinte egyik kérdésre sem válaszoltatok. Megtennétek lécci?! :)
2017. febr. 14. 19:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Senki sem tökéletes, ő sem.

Nekem vannak nagyon szeretett színészeim, szerintem ha létezne tökéletesség, ők közelebb állnának hozzá.

De nincs ezzel a színésszel sem bajom. Ezt a púder-mániát kicsit röhejesnek tartom, de nem zavar/érdekel különösebben.

2017. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A sztároknak a legjobb oldalukat kell mutatniuk, mert sokan felnéznek rájuk (legtöbb esetben, mert szépek, jó a hangjuk stb.), és ezt nem akarják eldobni. Mindig topon akarnak lenni, ezért is sminkelik össze-vissza magukat. Ez teljesen érthető, ha nem is emberi. Ebből kiindulva, nálam ez természetes, hogy sminkel.

Szerintem ól néz ki.

Nem nagyképű, nem flegma, rendesen viselkedett.

2017. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Xdd ,,Rendesen viselkedett". Ne haragudj kedves utolsó. Kicsit elmosolyodtam ezen a mondatodom, mert úgy mondtak, mintha a férjednek/feleségednek dícsérnéd a fiatokat. 😅😆 de igen egyetértek veled. Köszi a kedves választ. 😏 jöhet a többi vélemény! ✔
2017. febr. 14. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!