Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Valahol Erdélyben lehettem, egy k-pop koncerten voltam az első sorban. Jött két énekes, mindenki tombolt, de a zenére nem emlékszem. Elkezdett mindenki keringőzni a zenére a színpad körül, észrevettem egy volt osztálytársamat is. Na mondom ezt le kell videóznom, elővettem a telefonomat. Egymást hívták be az emberek táncolni, egyre többen lettek. Nem sokkal később oldalról jött egy csaj, megfogta a kezemet és magával húzott. Megfogtam a derekát és táncolni kezdtünk mi is. Utána nagyon nagyon szorosan öleltük egymást. Kérdeztem hogy mit keres itt, mondta hogy amúgy Nürnbergben lakik, ott van barátja, de megcsalta és gondolta eljön egyet a koncertre.


Próbálom megfejteni, hogy hogy dobhatta az agyam ezt az egészet, mert az egyedüli amit szeretnék ebből, az az ölelés, de nem egy ilyen luvnyával, egy k-pop koncerten.


2020. dec. 8. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű jele annak, hogy gyermekrabló leszel. Vigyázz a hónaljszagodra, hogy ezt elkerüld.
2020. dec. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!