Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy furcsa visszatérő...

Van egy furcsa visszatérő álmom, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Az álmok igazából sosem ugyanazok, ès egy kicsit erdekesek nincs nagyon ertelmuk szerintem de mikor fekebredek mindig olyan fura erzes. A lenyeg az hogy 3-4 ilyen almom volt valami sivatag vagy inkabb pusztasag fele helyen vagyok az apum bányájában és menekülök egy ember elől ez hosszu de a lenyeg az ami minden alom vegen van. A tortenetben mindig félek es sokszor az alom arrolszol hogy valaki/kik meghal/nak aki/k fontos/ak nekem. Őt sosem latom de mindig tudom hogy velemis ezfog tortenni, de a vegen mindig megmenekulok de valakit mindig elveszitek. Ja es almon kivul.. varosban elek es apumnak nincs banyaja.

2014. júl. 24. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is tanulj meg helyesen írni, másodszor ne rémuszokban beszélj, harmadszor az álmokat senki se érti csak te tudhatód mért álmodsz rosszakat


Én is mostanában mindig az álmodom hogy vernek bántanak de fogalmam sincs miért

2014. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Találtam egy álomfejtő oldalt,ahol kulcsszavakat kell írni:


A bánya ezt jelenti:A bizonytalantól való félelem. Aranybánya: irigység, vágyakozás szükségtelen dolgok után. Sóbánya: gazdaságosság.


Családtag halála:Családtag haláláról álmodni: ha ő kedves neked: önzés és önbizalomhiány, félsz hogy az életben egyedül nem boldogulsz, támogatásra van szükséged, félsz hogy elveszíted a kapaszkodót.


Sivatag:- Aki járt már sivatagban: emlék; aki csak álmodik róla: rossz kapcsolatteremtési készség; túl heves, túl lendületes közlekedés, ami a partnert elijeszti.


Remélem (valamennyit) tudtam segíteni! :)

2014. júl. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!