Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kiket érdemes követni YouTube-...

Kiket érdemes követni YouTube-on és miért? Ti kiket követtek? Bármilyen témában érdekel, magyarul, angolul, spanyolul is. K ö s z i :)

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 14:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Én a fókuszcsoportot és zshowtimeot kovetem, kB ennyiben kimerül az egész. Régebben néztem sminkes videókat pl, vagy mondjuk unfieldet is, de számomra teljesen unalmasak lettek
2020. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Úgy alapból senkit nem követek, mert nem akarok értesítéseket kapni, és ha akarom nézni, rákeresek, vagy amúgy a nézettségi előzményekből ajánlja maga a YT is. Nem videóst szoktam igazából követni, sem férjem, hanem épp, amire hangulat van.


Magyarok közül a férjemmel mi elég széles sprektumban nézünk embereket: Random, Szefi (régi Legendák nyomában miatt), FreakShow, RetroShock, nagyon régen néztük a Dancsót, de már okádék, Maris, Buzás András, Magyar Barbi, Zsozé, ilyen kis lájti videók is kellenek, férjem szokott még fiúsabb csatornákat megnézni, azokat fejből nem tudom.

Külföldről Jun's Kitchen, meg alapból rengeteg ázsiai főzős videót nézek, nagyon érdekel a kínai, japán, és koreai konyha kultúra, imádom a mukbang vidiket is. Lithuania HQ jó zenecsatorna, azt azért látogatom gyakran.

Van amikor egy játék, ami nincs PC-re végigjátszását nézzük meg, van amikor őserdőkben medencét ásó emberkéket nézünk. Na meg a rengeteg kutyás, macskás videó. Abból sosem elég. A kedvenc sorozataink, filmjeinkből összevágott videóit is előszeretettel nézzük. Meg ami épp érdekesnek néz ki.

2020. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Nálam full random. Saját szórakoztatásomra követem a minőségi tartalom gyártokat és tudom ki mit kinál, és a kedvemtől függ hogy kiket nézek éppen és milyen témában.
2020. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%
Jah+ ami épp ideiglenes agymenés. Sokáig néztem műkörmös videókat, úgy hogy nekem az sosem volt pl. Aztán mikor rámjön az ötperc, hogy oroszul kellene tanulni, orosz oktatóvideókat nézek. tehát mindig valami más...
2020. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
tanulom magam
2020. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
Rájuk találsz, ha megérsz rájuk. Sajnos nem adhatok erről több információt.
2020. dec. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én a Speedzone csatornát követem, Vályi István tudása és munkássága teljesen magával ragad. A stílusa kevésbé, de kárpótól a rengeteg információ amit egy-egy adásból kapok. Sokan nem szeretik. De ha fel kell tenned ezt a kérdést, és nem saját magad döntöd el, hogy mi érdekel és kiket nézz, az elég szomorú. :D
2020. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Akik olyan témákban alkotnak, amik érdekelnek téged.


Alapvetően követem a kedvenc együtteseimet és előadóimat, valamint több olyan zenészt (Peter Gundry, Adrian von Ziegler), aki csak a YouTube-on alkot.


o irodalommal foglalkozók:

- Daniel Greene

- readwithcindy

- Hello Future Me

- Overly Sarcastic Productions (irodalom & történelem & írás & mitológia)

- Brandon Sanderson

- Merphy Napier

- A Clockwork Reader


o filmekkel foglalkozók:

- The Cosmonaut Variety Hour

- Schaffrillas Productions

- Trin Lovell

- Cynical Reviews

- Alex Meyers

- The Film Theorists

- Saberspark

- Cosmodore

- CinemaSins

- CinemaWins

- Dylan Is In Trouble


o humoristák

- Ryan George

- Trey Kennedy

- Neel Kolhatkar

- The Warp Zone

- How It Should Have Ended

- ERB

- ProZD

- AustinMcConnell

- Brian Hull

- Julie Nolke


o magyarok

- Otherworld

- RetroShock!

- Justvidman

- HollywoodNewsAgency

- Kovács András Péter

- Radics Peti

- Paul Street


o divat

- Bernadette Banner

- Karolina Zebrowska


o cégek

- DC

- Marvel

- Netflix

- HBO

- Amazon

- National Theatre


Ezeken kívül vannak még, és bár soknak tűnnek, egyáltalán nem azok. Ez így is elég sok, szóval ennyiben is hagyom. :D

2020. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szili furgonnal Vlog.

Székely Vegán.

Almási Kitti.

Alpland Rider sajnos neki már nincs sok ideje a vállalkozása miatt így nagyon ritkán.

Dennis Burkhard.


Külföld:

Daniele Vitala Sex.

Didac Ribot.

Bald and buldkrump.

Thomas Krüger.

Karolina Protsenko.

DraufgaengerTv.

Music Life.

The Daily Dropout.

Helene Fischer.

Lucky Chops.

Angelica Lersson.

Fredi.

Osocitynation.

Bushido.

Ultra Pompa.

Revolverheld.

Allie Sherlock.

Matthew Lee.

AviveHD.

Imt smile.

Dj Mario Andretti.

Gabi Fasner.

Alexandra & Matrix Band.

Broaden Horizons.

Andreas Gabalier.

Haburu.

DeejayJany.

Fabio Marziali.

Xtreme sound.

Urban Latin.

Gas Station Encounterers.

AggroTv.

Gims.

Armin Küpper.

Herriso Piano.

PtxOfficial.

X factor Italya.

2020. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt rosszul írtam nem Bald and buldkrump ha NEM Bald and Bankrupt.
2020. dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!