Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyhogy a Spanyolul és...

Hogyhogy a Spanyolul és Latinul fent lehetnek ennyi horror filmek a Youtube-on?

Figyelt kérdés

Pl: a Viasztestek is fent van, de nekem nem engedte, én meg tudom nézni de másik böngészővel nem engedi mert le van tiltva.


Itt van:

[link]


Volt nekem régebben egy Amerikai horror filmet letiltott nekem a YouTube-on Budapesten lévő KFT.


Meg azt nem értem nálunk miért nincs leszinkronizálva a Insidious 1 része?

Spanyol Latinul meg le vannak, Spanyol Latinul minden horror film le van szinkronizálva de Magyarul meg nem. Ilyen rossz Magyarország?



2020. júl. 6. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan rossz Magyarország, hogy régen elsők között voltak a kalózfelvételek készítésénél a mozikban, ezért büntetésből nálunk a többi országhoz képest el volt tolva és késleltetve a premier dátuma.

[link]

2020. júl. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor ezért nekünk Magyaroknak nem engedi feltölteni a YouTube-ra a Viasztesteket? Latinoknak meg igen? Sokszor észre vettem már ezt, hogy ott Insidious filmek is fent lehetnek stb. Ez jó kicseszés Magyarokkal.
2020. júl. 6. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem engedi, ezek mind illegális feltöltések. Csak a jogtulaj még nem talált rájuk, nem szólította fel őket a törlésre. Youtube-on nem tudsz másokat jelenteni, csak a saját tartalmaiddal kapcsolatban, így lassan távolítják el a dolgokat. Ezek ettől függetlenül mind szabályzatot sértő feltöltések, és ha az automata szűrő vagy a jogtulajdonos utoléri ezeket a felhasználókat, az összes ilyen fiók tiltásra fog kerülni.
2020. júl. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nálam egyből észre vette így senki se látta, csak én nézhetem meg. Szerinted meddig nézhetem én?


Insidious 1 nálunk nincs szinkron de a 2, 3 részekhez van. Milyen munka ez?

Kár már senki se csinál narrátor hangot már.


Spanyol és Latinul meg le van az összes rész szinkronizálva.


Pedig annyi horror film nálunk csak felirattal van de náluk meg szinkronnal.

2020. júl. 6. 19:35
 5/5 A kérdező kommentje:

Régebben szerintem több horrort szinkronizáltak le, de ma már ritka.


Ez már régi film és nálunk nincs :(

[link]


Kicsit mérges vagyok.

2020. júl. 6. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!