Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Összeesküvés elmélkedők, mi...

Összeesküvés elmélkedők, mi áll a koronavírus hátamögött?

Figyelt kérdés
Azt hiszem már mindenki hallott gyanús történeteket a vírussal kapcsolatban.És egyre több ember kezdi felkapni a fejét, hogy nincs koronavírus.De akkor mi lehet az ok...
2020. dec. 8. 16:41
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
65%
Azt kell nézni, ki kaszál.
2020. dec. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
45%
Van koronavírus. Én is az voltam és az egész család. Munkatársam meghalt tőle. Egy kórházba is nyugodtan bemehetsz (Csak sajnos nem engednek be, de ha belógsz valahogy..), és láthatod, hogy mi a helyzet.
2020. dec. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Nem inkább az olajról van itt szó?

Filózgatok,ha van még kb 30 évre ,és addig nincs megoldás másra,kell hagyni a háborúra is olajat.

Nekem az a véleményem ,hogy elkezdünk lassan gazdálkodni.

És ha okosan gondolkozol,ebből az jön le ,hogy ahhoz ,hogy visszafogd az embereket ,chippelés lesz.A vásárlás pedig szépen lassan online lesz, ami a kézpénz megszűnéséhez vezet.Ehhez kb 10 év elég is lesz.Egy kis csikicsuki mindenhol, és rábólintunk.

2020. dec. 8. 16:57
 4/48 anonim ***** válasza:
36%
Rengeteg olaj van még.. Rengeteg. Amerikai területen tiltott a bányászat. Nem is véletlen, tehát ott még eléggé sok lehet. ;)
2020. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
A mélytengeri bányászatról meg ne is beszéljünk .. Mindig találnak lelőhelyet. Aztán majd lesz alternatíva.
2020. dec. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
8%
Másrészt ott bukik a dolog, hogy ami ki van termelve azt el kell adni. Nem tudod tárolni. Megromlik az is. És, ha elkezdték bányászni, ott nincs olyan, hogy most leállunk ...
2020. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Tíltott???Most ugye csak baszogatsz???:D

Adatok vannak tankönyvekben ,amerika termeli az olajat.Szaudarábia ,Kanada, Venezuela ,Oroszország ,Irak után Amerika termeli ki a legtöbb olajat.Már ami még van neki.Valamikor ,legalább is egy régi képen anno 900as évek elején Texas ugy nézett ki mint ma Szaud Arábia.

De nekem valahogy bűzlik az egész.Ha megnézitek,hogy lassan se utazni nem lehet,az irodisták mind otthon dolgoznak a gyerekek otthon tanulnak,ez valami próbálkozások.Arról nem is beszélve ,hogy éjszaka ki se lehet menni az utcára.

2020. dec. 8. 17:20
 8/48 anonim ***** válasza:
Igen termeli. De nem Amerikai földön, hanem oljakutakból, az óceánba.... :)
2020. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
Vagy más kontinensen.
2020. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Egy olyan ország ,amely már csak függő, az olajtól,nem termeli ki a saját olaját?

Elég érdekes...

Nem inkább ,gond van.Ha már tengereken kell próbálkozni, illetve háborúzunk az olajért,akkor itt szerintem nagy szar van.

Na de jó, megbízom a szakértelmedben.

2020. dec. 8. 17:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!