Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a koronavírus körül terjengő rejtélyekről, és összeesküvés elméletekről?

Figyelt kérdés

Szerintem lehet reráció az össze esküvés elméletekben, ugyanis még mindig nem tudjuk hogy pontosan hogyan terjedt el a vírus. Az interneten vannak különböző videóanyagok, ahol értelmetlenül kínai vagy ázsiai emberek köpködnek olyan helyeken ahol sok ember megfordul, sok turista jár ilyen:lift, metró, ajtókilimcsek. Feltételezések szerint, és sajnos ez értelmet is adhat hogy miért teszik ezt, ők akkor fertőzött gyanús emberek voltak, vagy már igazoltan fertőzött emberek akiknek karanténba lett volna a helyük. Csak valkik felbérelték őket hogy minél több embert fertőzzenek meg. Elég sok milliárdos ember például Bill Gates is elég sokat keres a vakcina előállításán.


A másik kevésbé értelmes, ám elég nagy igazságot, sokak által nem kedvelt igazságot tartalmaz, és sok embert maga köré építő teória. Ez pedig úgy szól, hogy igazából az 5G miatt alakult ez ki, és nincs is olyan hogy koronavírus vagy össze függ az 5G-vel, mert az 5G is "hasonló tünetekkel jár". Szerintem ebben kevesebb reláció van, de az igaz hogy napi szinten rengeteg sugárzásnak vagyunk kitéve, ami a szervezetünkre főleg a gyengébb emberek szervezetére károsan hat, és ezért is van sok rák beteg. Tudom, tudom ezt a fiatalok és sok önmagát okos nagy tudósnak és okos embernek képzelő fiatal (akik közben semmit sem értenek hozzá) nagy hévvel szokták ellenezni, csak hogy ne keljen le tenniük a mobiltelefont, és egy kicsit élniük. Én, meg aki nem feltétlenül mobiltelefonnal a kezében született, azok örülnek főleg a nap végén ha egy kicsit ki vannak kapcsolva az eszközök, mert már fáj tőle a feje ( kivéve ha gyakorizik vagy unatkozik magában itthon) Magamrészéről nem bánom hogy egyesek anternakat gyújtanak fel, sőt hejeslem is mert szerintem ahogy mindennek, úgy a technika fejlődésének is kell határt szabni!


2020. ápr. 19. 00:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Szerintem lehet relativítás az össze esküvés elméletekben*
2020. ápr. 19. 00:47
 2/21 A kérdező kommentje:
Szerintem ebben kevesebb relativítás/igazság van bocsánat az automatikus hibajavítás miatt!
2020. ápr. 19. 00:50
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

Az összeesküvés elméletek a legjobbak arra hogy az ember használja az agyát. Mert nem csak nagy mennyiségű információt kell hozzá megismerni, azokat át is kell látni és meg kell köztük találni valamiféle logikai vagy más kapcsolatot. Vagyis rendkívül jó agytorna.

Ezen kívül nincs más értelmük.

És persze nem azokról az "összeesküvés elméletekről" beszélek most amik itt is megjelennek a gyakorin többségében, amik 3 mondatból sem állnak és az ég világon semmi agymunka nincsen bennük. Az nem összeesküvés elmélet hogy a zamcsik így akarták kicsinálni a kínajiakat, vagy hogy a kínaiak ezzel állnak bosszút az amerikaiakot, meg hoyg a zorbán direkt csinálta hoyg így ragadja magához a hatalmat stb. Ezek szimplán ostobaságok és csakis hergelésre jók.

2020. ápr. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Szokásos konteós marhaság, amikor egy aktuális témát szenzációhajhász kamuhírekkel akarnak egyesek meglovagolni, ezzel generálva nézettséget maguknak.
2020. ápr. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Oroszok bedöntöttèk amcsik gazdasàgàt kina kontakt,trump aknamunkàt vègez. Meg is èrdemlik.
2020. ápr. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Józan paraszti ész. 10 embert is nehéz rávenni arra, hogy valamiben egyetértsenek, együtt dolgozzanak. Egy nemzetközi, világszintű összeesküvés teljesen elképzelhetetlen, bármikor, bármilyen témában.
2020. ápr. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez a köpködős ügy zagyvaság. Kínai "népszokás". A pekingi olimpia előtt hatalmas kampány volt, hogy legalább az olimpiai helyszíneken ne köpködjenek.

Az 5G dettó. Még ha lehetnek is káros hatásai, nem fog létrehozni egy vírust.

2020. ápr. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Az hogy van valamiben igazság pl Bill honnét tudta hogy vilagjárvány jön? A jövőbe lát? Vagy pont ott van 1 labor a wuhani piactól nem messze az is véletlen persze.....
2020. ápr. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

Vannak teljesen baromságok: 5G terjeszti a vírust

Vannak olyanok, amikről bebizonyosodott, hogy tények: WHO és Kína összejátszása

Vannak olyanok, amikről szerintem be fog bizonyosodni, hogy igaz: Vuhani laborból szabadult el valahogy a vírus

2020. ápr. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én rábízom a tudósokra a valóság, az eredeti okok, tényezők feltérképezését, és nem megyek bele találgatásokba.
2020. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!